ProScan zatrudni pracowników

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

ProScan zatrudni pracowników

Post autor: ProScan »

Potrzebne są dwie osoby:

1. Sekretarz/sekretarka.

Zakres obowiązków:

    Prowadzenie korespondencji;
    Odbieranie telefonów i tłumaczenie dlaczego wykrywacz jeszcze nie gotowy;
    Wyjaśnianie, który wykrywacz najlepszy i jaki wykrywacz dzwoniący ma sobie kupić;
    Chodzenia na pocztę i stanie w kolejkach tamże.

2. Serwisant

Zakres obowiązków:

    Testowanie wykrywaczy które: czasami nie działają, wzbudzają się czasami, nie mają dobrego zasięgu, źle działa dyskryminacja (ale tylko w lesie liściastym, późną wiosną lub wczesną jesienią, gdy księżyc w nowiu) etc.
    Mycie ufajdanego błotem sprzętu;
    Usuwanie skutków samodzielnych napraw (porządkowanie kabelków, poprawianie niechlujnych lutów, usuwanie klejów, żywic itp);
    Szukanie po internecie zamienników części, których oryginałów producent nie chce sprzedać.


Dodatkowe wymagania: duża odporność na stres i na szefa, który nie ma poczucia humoru.

CV, list motywacyjny i oczekiwania płacowe kierować na email.

:smt045

proscan
słaby
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:51 pm
Lokalizacja: rybnik

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: słaby »

Dobre to jest. Wiek i aparycja sekretarki istotne:).
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: raf003 »

Wysłałem. Na serwisanta. Poszło na priv :)
djanusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 8:53 pm
Lokalizacja: Człuchów

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: djanusz »

Mam 59 lat i długą brodę coś jak ZZ Top ,chciałbym na sekretarkę.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: ProScan »

ZZ Top lubię, więc plus. Wiek i płeć są także plusem, bo właściciel ma zazdrosną żonę.

:pa

proscan
commander2
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:10 pm

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: commander2 »

Tak, a 1. kwietnia przyszłego roku wylejesz na zbity pysk...
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: Kumulus »

Ja byłbym zainteresowany nie mam wygórowanych ambicji finansowych ,może być wolontariat . Reszta na priv :D

:pa

Kumulus
commander2
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:10 pm

Re: ProScan zatrudni pracowników

Post autor: commander2 »

No to skoro jeszcze jest DZIŚ, ze swej strony oprócz darmowej pracy (ZUS sam za siebie zapłacę, nie bój żaby) mogę wynieść śmieci, kupować za swoje hawajską na cienkim oraz sporadycznie wyprowadzać na spacer Żonę Właściciela.
A co.
=D>
c2
ODPOWIEDZ