Strona 1 z 1

ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 10:56 am
autor: ProScan
Potrzebne są dwie osoby:

1. Sekretarz/sekretarka.

Zakres obowiązków:

    Prowadzenie korespondencji;
    Odbieranie telefonów i tłumaczenie dlaczego wykrywacz jeszcze nie gotowy;
    Wyjaśnianie, który wykrywacz najlepszy i jaki wykrywacz dzwoniący ma sobie kupić;
    Chodzenia na pocztę i stanie w kolejkach tamże.

2. Serwisant

Zakres obowiązków:

    Testowanie wykrywaczy które: czasami nie działają, wzbudzają się czasami, nie mają dobrego zasięgu, źle działa dyskryminacja (ale tylko w lesie liściastym, późną wiosną lub wczesną jesienią, gdy księżyc w nowiu) etc.
    Mycie ufajdanego błotem sprzętu;
    Usuwanie skutków samodzielnych napraw (porządkowanie kabelków, poprawianie niechlujnych lutów, usuwanie klejów, żywic itp);
    Szukanie po internecie zamienników części, których oryginałów producent nie chce sprzedać.


Dodatkowe wymagania: duża odporność na stres i na szefa, który nie ma poczucia humoru.

CV, list motywacyjny i oczekiwania płacowe kierować na email.

:smt045

proscan

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 11:32 am
autor: słaby
Dobre to jest. Wiek i aparycja sekretarki istotne:).

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 11:46 am
autor: raf003
Wysłałem. Na serwisanta. Poszło na priv :)

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 12:54 pm
autor: djanusz
Mam 59 lat i długą brodę coś jak ZZ Top ,chciałbym na sekretarkę.

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 1:00 pm
autor: ProScan
ZZ Top lubię, więc plus. Wiek i płeć są także plusem, bo właściciel ma zazdrosną żonę.

:pa

proscan

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 1:28 pm
autor: commander2
Tak, a 1. kwietnia przyszłego roku wylejesz na zbity pysk...

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 4:33 pm
autor: Kumulus
Ja byłbym zainteresowany nie mam wygórowanych ambicji finansowych ,może być wolontariat . Reszta na priv :D

:pa

Kumulus

Re: ProScan zatrudni pracowników

: ndz kwie 01, 2012 9:51 pm
autor: commander2
No to skoro jeszcze jest DZIŚ, ze swej strony oprócz darmowej pracy (ZUS sam za siebie zapłacę, nie bój żaby) mogę wynieść śmieci, kupować za swoje hawajską na cienkim oraz sporadycznie wyprowadzać na spacer Żonę Właściciela.
A co.
=D>
c2