MXT - zasięgi w gruncie

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
tom_23
Posty: 35
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 3:01 am
Lokalizacja: Olsztyn

MXT - zasięgi w gruncie

Post autor: tom_23 »

Witam, mam pytanie do użytkowników MXT E-Tracker z sondą standardową 950. Czy zaobserwowaliście na swoim sprzęcie przypadki słabych osiągów w gruncie (mam tu na myśli brak sygnału dla 2gr współczesnych na ok. 20cm na max. nastawach w relicu) przy zasięgu w powietrzu dochodzącym do 25 (stabilne i powt. ID) i 28-29 (ID niestabilne). Czy taki spadek zasięgu w gruncie jest normalny? Dodam, że występuje nie tylko na jednym polu. Na tym ostatnim GND wskazywał na 46-56.
pzdr, t
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MXT - zasięgi w gruncie

Post autor: ProScan »

Oczywiście, że spadek zasięgu w gruncie jest normalny.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ