wykrywacz Delta

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Zablokowany
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

wykrywacz Delta

Post autor: jopek77 »

Witam chciałem się zapytać kolegów fachowców od wykrywaczy czy delta 4000 z cewką 8 jest dobrym sprzętem bo chciałbym kupić nową deltę wiem że koledzy napiszą żeby dozbierać trochę kasy i kupić z cewką 11 DD ale na razie tylko mnie stać na taki wykrywacz ze standardową cewką 8 i czy po garrecie ACE 250 to dobry wybór i na już przebadane po Garrecie miejscówki z gory dziękuje za odp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wykrywacz Delta

Post autor: ProScan »

Tutaj już były takie wątki (Delta po ACE). Proszę się zapoznać i ewentualnie kontynuować.

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ight=delta

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ight=delta

:pa

proscan
Zablokowany