wykrywacz Delta
wykrywacz Delta
Witam chciałem się zapytać kolegów fachowców od wykrywaczy czy delta 4000 z cewką 8 jest dobrym sprzętem bo chciałbym kupić nową deltę wiem że koledzy napiszą żeby dozbierać trochę kasy i kupić z cewką 11 DD ale na razie tylko mnie stać na taki wykrywacz ze standardową cewką 8 i czy po garrecie ACE 250 to dobry wybór i na już przebadane po Garrecie miejscówki z gory dziękuje za odp.
Re: wykrywacz Delta
Tutaj już były takie wątki (Delta po ACE). Proszę się zapoznać i ewentualnie kontynuować.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ight=delta
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ight=delta
proscan
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ight=delta
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ight=delta
proscan