Witam serdeczne
Czy podjąłby się Pan nastrojenia Tesoro Conquistador ? Po zimie zauważyłem, że sprzęt zaczął reagować na duże kamienie, czego wcześniej nie robił. Sprzęt nie był rozkręcany, są na nim jeszcze plomby od Pana. Druga sprawa - czy da radę coś poradzić na zbyt luźne pokrętła Thershold i Sensivity ?
Pozdrawiam
Strojenie do gruntu Tesoro Conquistador
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Strojenie do gruntu Tesoro Conquistador
To wersja uMAX?
O ile wiem, to jest tam jeden jedyny potencjometr wewnętrzny, więc lepiej nastroić sobie samemu do tego gruntu, który się ma u siebie.
Luźne potencjometry najlepiej dokręcić. Chyba ze chodzi o zbyt swobodne przekręcanie się pokręteł - wówczas należy podłożyć piankę pod gałki (tylko trzeba mieć imbusika w mierze calowej, żeby je zdemontować).

proscan
O ile wiem, to jest tam jeden jedyny potencjometr wewnętrzny, więc lepiej nastroić sobie samemu do tego gruntu, który się ma u siebie.
Luźne potencjometry najlepiej dokręcić. Chyba ze chodzi o zbyt swobodne przekręcanie się pokręteł - wówczas należy podłożyć piankę pod gałki (tylko trzeba mieć imbusika w mierze calowej, żeby je zdemontować).
proscan