Strojenie do gruntu Tesoro Conquistador

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Strojenie do gruntu Tesoro Conquistador

Post autor: Zapytanie_email »

Witam serdeczne

Czy podjąłby się Pan nastrojenia Tesoro Conquistador ? Po zimie zauważyłem, że sprzęt zaczął reagować na duże kamienie, czego wcześniej nie robił. Sprzęt nie był rozkręcany, są na nim jeszcze plomby od Pana. Druga sprawa - czy da radę coś poradzić na zbyt luźne pokrętła Thershold i Sensivity ?

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Strojenie do gruntu Tesoro Conquistador

Post autor: ProScan »

To wersja uMAX?

O ile wiem, to jest tam jeden jedyny potencjometr wewnętrzny, więc lepiej nastroić sobie samemu do tego gruntu, który się ma u siebie.

Luźne potencjometry najlepiej dokręcić. Chyba ze chodzi o zbyt swobodne przekręcanie się pokręteł - wówczas należy podłożyć piankę pod gałki (tylko trzeba mieć imbusika w mierze calowej, żeby je zdemontować).

:pa

proscan
ODPOWIEDZ