garrett GTI 2500 - różne cewki

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
pawel1970
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 2:54 pm

garrett GTI 2500 - różne cewki

Post autor: pawel1970 »

witam wszystkich moje pytanie odnośnie cewki 9.5 cala czy opłaca się kupić nową cewkę czy tą dd jakie są różnice w poszukiwaniach bo cenowo jest różnica.
mariusz.babilon
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
Lokalizacja: Polska

Garrett Gti

Post autor: mariusz.babilon »

Cześć!
Miałem oby dwie cewki i dość intensywnie je użytkowałem .
Zadzwoń do mnie jak chcesz to wszytko Ci wytłumaczę .
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ