Witam.
Spostrzeżenia po wczorajszym spacerze - po zmniejszeniu natężenia światła wyświetlacza do 4 zanikł sygnał dźwiękowy ze słuchawek bezprzewodowych. Początkowo myślałem, że coś się pokitrało. Po wymianie baterii w słuchawkach takie zachowanie powtórzyło się. Przedział 4-6 niektóre sygnały były pomijane przez słuchawki. 7 i wyżej wszystko szło na słuchawki tak jak powinno. Próby powtórzyłem w domu - wynik taki sam.
Czyżby oszczędność energii - sprzęgniecie obniżonego natężenia z odłączaniem stopniowym słuchawek?
Nie spotkałem się z opisem takiego zjawiska, w instrukcji być może przeoczyłem.
pozdr.
v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight
Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight
Sprawdziłem z ciekawości u siebie . Nie mam żadnych z wyżej opisanych objawów . Mam VISION-a z softem 1.0. 
Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight
noo to nie wiem.
Wielokrotnie sprawdzałem - powtarzalność wskazywałaby na celowość. sprzęt działa normalnie, nie ma żadnych niepokojących przypadłości.
A tak na marginesie - szkoła jaką dostałem przy xlt i dfx-ie ( frustracja, frajerskie lenistwo programów z netu, chęć roz...nia o najbliższe drzewo a później błogi stan zrozumienia) teraz procentuje. Aby dać wyraz odrobiny próżności dodam, że z politowaniem patrzę na gości, którzy po kilku tygodniach sprzedają v3... kiepska,... do dupy, ...słaby zasięg. A tak naprawdę ma więcej niż 4 nastawy.
pozdr.
Wielokrotnie sprawdzałem - powtarzalność wskazywałaby na celowość. sprzęt działa normalnie, nie ma żadnych niepokojących przypadłości. A tak na marginesie - szkoła jaką dostałem przy xlt i dfx-ie ( frustracja, frajerskie lenistwo programów z netu, chęć roz...nia o najbliższe drzewo a później błogi stan zrozumienia) teraz procentuje. Aby dać wyraz odrobiny próżności dodam, że z politowaniem patrzę na gości, którzy po kilku tygodniach sprzedają v3... kiepska,... do dupy, ...słaby zasięg. A tak naprawdę ma więcej niż 4 nastawy.
pozdr.
Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight
Masz rację , sprzęt jest wymagający myslenia
a xlt czy dfx jest dobrym doświadczeniem .
Ja tam w tym momencie nie wyobrażam sobie żadnego innego wykrywacza a moja "miłość" trwa już 3 lata
i wciąż potrafi zaskoczyć .
Dzięki za to że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami
Może jeszcze ktoś się odezwie i sprawdzi jak to jest u niego ???

Ja tam w tym momencie nie wyobrażam sobie żadnego innego wykrywacza a moja "miłość" trwa już 3 lata
i wciąż potrafi zaskoczyć .Dzięki za to że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami
Może jeszcze ktoś się odezwie i sprawdzi jak to jest u niego ???

Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight
Także nie obserwuję tego zjawiska. A co to znaczy "zanikł sygnał"? Zerwała się komunikacja, czy Threshold spadł do zera?
Jaki jest ustawiony poziom Threshold i inne nastawy audio?

proscan
Jaki jest ustawiony poziom Threshold i inne nastawy audio?

proscan
Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight
Witam.
1. Threshold - bez żadnych zakłóceń.
2. Dźwięki sygnalizujące przedmiot rozjeżdżają się od ok. 6 i zanikają przy nastawie 2.
3. Nie wprowadzałem zmian do nastaw audio hi-pro.
4. Wskazania słupków na wyświetlaczu poprawne.
1. Threshold - bez żadnych zakłóceń.
2. Dźwięki sygnalizujące przedmiot rozjeżdżają się od ok. 6 i zanikają przy nastawie 2.
3. Nie wprowadzałem zmian do nastaw audio hi-pro.
4. Wskazania słupków na wyświetlaczu poprawne.