Witam
Czy slyszal Pan o magnetometrze MAG 505. Prosze o info.
Pozdrawiam
Magnetometr MAG 505
Re: Magnetometr MAG 505
Nie. Nigdy nie miałem z tym do czynienia.

Z tego co widzę (tutaj: http://www.metaldetection.net/English/M ... ption.html ), to jakiś prymitywny gradiometr z czujnikami typu Flux gate.
Wygląda na jakieś wykonanie garażowe. Marka "Deepers" jest "renomowana inaczej".
Podsumowując - nie polecam, zwłaszcza że jest dwa razy droższy niż podobny co do zasady działania, ale lepszej jakości lokalizator Magna-Trac. Ten ostatni i tak nadaje się tylko dla służb wod-kan.

proscan

Z tego co widzę (tutaj: http://www.metaldetection.net/English/M ... ption.html ), to jakiś prymitywny gradiometr z czujnikami typu Flux gate.
Wygląda na jakieś wykonanie garażowe. Marka "Deepers" jest "renomowana inaczej".
Podsumowując - nie polecam, zwłaszcza że jest dwa razy droższy niż podobny co do zasady działania, ale lepszej jakości lokalizator Magna-Trac. Ten ostatni i tak nadaje się tylko dla służb wod-kan.

proscan