XLT z allegro (wątek wydzielony)
XLT z allegro (wątek wydzielony)
W zasadzie to kupiłem juz Witesa XLt e-seria ale cos nie mogłem sie dogadac ze sprzedawcą na Allegro. Nie zgłasza się a żaden z trzech telefonów nie odpowiada więc dałem spokój.
Oczywiście jak najbardziej biorę pod uwagę sprzęt analogowy. Szukam i przeglądam dalej.
Oczywiście jak najbardziej biorę pod uwagę sprzęt analogowy. Szukam i przeglądam dalej.
Re: Następca Whites 6000
Mi się też kontakt urwał przedwcześnie z tym sprzedawcą. Nie kupuję bez obejrzenia dobrych zdjęć od sprzedawców mających problem z napisaniem maila.
Re: Następca Whites 6000
Czy chodzi o XLT, który był na allegro z wymienianym wyświetlaczem u mnie?
Re: Następca Whites 6000
Nie wiem czy był u Ciebie w serwisie. Poniżej link do tej aukcji
http://allegro.pl/show_item.php?item=3072196796
Kupiłem i chciałem odebrać osobiście ale kontakt ze sprzedawcą jest fatalny a praktycznie jego brak. Wykrywacz mi pasował, ale cóż nie jednemu psu jest burek i poszukam coś innego.
Proscan jeśli mogę Cię zapytać co sądzisz o tej aukcji http://allegro.pl/white-s-mxt-i3079416083.html
Sprzedawca twierdzi że wykrywacz gościł u Ciebie.
Będę wdzięczny za odpowiedz
http://allegro.pl/show_item.php?item=3072196796
Kupiłem i chciałem odebrać osobiście ale kontakt ze sprzedawcą jest fatalny a praktycznie jego brak. Wykrywacz mi pasował, ale cóż nie jednemu psu jest burek i poszukam coś innego.
Proscan jeśli mogę Cię zapytać co sądzisz o tej aukcji http://allegro.pl/white-s-mxt-i3079416083.html
Sprzedawca twierdzi że wykrywacz gościł u Ciebie.
Będę wdzięczny za odpowiedz
Re: Następca Whites 6000
Pytanie o MXT z allegro nie pasuje do tego wątku.
Aczkolwiek MXT stał się następcą serii 6000.

proscan
Aczkolwiek MXT stał się następcą serii 6000.
proscan
Re: Następca Whites 6000
Dremer polowaliśmy na to samo:). Mnie sprzedawca skutecznie zniechęcił. Ostatnio miałem niefarta na allegro i trafiam na oszustów.
Re: Następca Whites 6000
To jakiś "dziwak" który twierdzi ze korzysta z konta swojej dziewczyny. Kupiłem ale coś mi podświadomość mówiła
więc chciałem przyjechać do sprzedawcy zrobić odbiór osobisty . Wycieczka bagatela 900km!!
Niestety skoro telefonów nie odbiera, to dopiero bym się
gdybym po przyjeździe na miejsce znów usłyszał " abonent niedostępny , zostaw wiadomość" Mailowo podziękowałem i odpuściłem. Pierwszy raz miałem taką sytuację.
Przepraszam za zaśmiecanie wątku.
Niestety skoro telefonów nie odbiera, to dopiero bym się
Przepraszam za zaśmiecanie wątku.
Re: XLT z allegro (wątek wydzielony)
Wątek wydzieliłem.
Aukcje zarchiwizowałem: http://www.allegromat.pl/aukcja132930
Oskarżeń bym nie rzucał zbyt daleko idących. Brak zdjęć na pewno jest sygnałem ostrzegawczym...

proscan
Aukcje zarchiwizowałem: http://www.allegromat.pl/aukcja132930
Oskarżeń bym nie rzucał zbyt daleko idących. Brak zdjęć na pewno jest sygnałem ostrzegawczym...
proscan
Re: XLT z allegro (wątek wydzielony)
Tego mistrza też można podpiąć
http://allegro.pl/show_item.php?item=3043821159
najpierw wyrzucił mnie z aukcji jak zacząłem zadawać niewygodne pytania na maila
potem wylicytował sam siebie
a dzisiaj dostałem ofertę na maila czy nie chce kupić
może i wezmę ale tylko z odbiorem osobistym coś gościu kręci
inne jego aukcje ale nie wiem czy doszły do skutku
http://allegro.pl/wykrywacz-deus-xp-i3043244952.html
http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-f75- ... 29844.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=3043821159
najpierw wyrzucił mnie z aukcji jak zacząłem zadawać niewygodne pytania na maila
potem wylicytował sam siebie
a dzisiaj dostałem ofertę na maila czy nie chce kupić
może i wezmę ale tylko z odbiorem osobistym coś gościu kręci
inne jego aukcje ale nie wiem czy doszły do skutku
http://allegro.pl/wykrywacz-deus-xp-i3043244952.html
http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-f75- ... 29844.html
Re: XLT z allegro (wątek wydzielony)
talgo mu na pewno chodzi o cenę. Słuchawki i dwie cewki, ten zestaw raczej żal mu było sprzedać za tyle. To się bardziej nadaje do tematu z wykrętami.
Re: XLT z allegro (wątek wydzielony)
Witam , widze ze kolega "dremar " ladnie rozwinal temat
to ja wystawiłem ten wykrywacz do sprzedaży i nie mam sobie nic do zarzucenia, po pierwsze , nie kontaktował sie ze mna na pewno na telefon podany w aukcji a wyraźnie napisane bylo "przed licytacja prosze o kontakt telefoniczny tel. podany byl w opisie" po drugie bez wcześniejszego dzwonienia wcisnął" kup teraz " była to godz grubo po północy z soboty na niedziele , ja w tym czasie bylem w Rosji gdzie mailaowo "kolege" o tym poinformowałem w poniedziałek po południu, a "dremar" oznajmił mi ze rezygnuje z zakupu (nie znam powodu konkretnego , pewnie mamusia mu zabroniła wydać tak wielka sumę) wszystko mam w mailach które mogę przedstawić szanownym kolegom , narobił tylko bałaganu , i jeszcze obrażał w mailu , za co powinien i pewnie kiedyś dostanie za swoje
Dla kolegow z tego forum mogę sprzedać wykrywke za 1900zł za tyle miala pojsc w poprzedniej licytacji ale ze wzgledu na duze zainteresowanie podniosłem cenę na allegro POZDRAWIAM