fisher f70 probem z sonda

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
pers1977
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 03, 2013 1:18 pm

fisher f70 probem z sonda

Post autor: pers1977 »

Witam, przegladalem większość tematów odnośnie problemów z fisher f70 sporo osób skarży się na przewód łączący sondę z elektronika, mam ten sam problem nie mogę dostroic fishera do gruntu wciąż ta sama wartość 90 a gdy poruszam przewodem niekiedy wzbudza się (połączenie u dołu koło sondy) . Jak można rozwiązać problem?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher f70 probem z sonda

Post autor: ProScan »

Proszę nie ruszać kablem przy sondzie, bo po co? Chyba że został uprzednio wyrwany za pomocą dźwigni (po zbyt ciasnym owinięciu).

Nie wiem kto się skarży na przewód - pośród innych współczesnych wykrywaczy, kable w tych wykrywaczach są w czołówce, jeśli chodzi o ich trwałość.

Winna jest zapewne sama sonda.

Jak można rozwiązać problem?


Naprawiając lub wymieniając sondę.

:pa

proscan
pers1977
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 03, 2013 1:18 pm

Re: fisher f70 probem z sonda

Post autor: pers1977 »

Dzieki za odpowiedź skoro winna jest cewca to nie pozostaje nic innego jak naprawa w fachowym serwisie, nie mam zamiaru już inwestować w sprzęt który nie jest wart pieniędzy.(nowa sonda)
Odradzam początkującym sprzęt typu fisher to zabawka dla dzieci, jeśli ktoś ma olej w głowie i profesjonalne podejście do tematu śmiało może brać coś bardziej wymagającego....ludzie piszący że fiher to skaplikowany sprzęt pewnie z motyką mają problem.
Pozdrawiam i dzięki
dremar
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 30, 2010 9:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: fisher f70 probem z sonda

Post autor: dremar »

Może w obsłudze nie jest tak skomplikowany, nie mniej elektronika w wykrywaczach Fisher z tzw górnej klasy to nie przypomina zabawek. Skoro taki prosty ten Twój Fisher, to czemu sobie sam nie naprawisz. Firma Fisher to firma z tradycjami i to dużymi, ceniona na rynku. Jeśli by tak nie było to by Firmy nie było. Cewka od każdego wykrywacza może się zepsuć na to nie ma reguły.
ODPOWIEDZ