fisher f70 probem z sonda
fisher f70 probem z sonda
Witam, przegladalem większość tematów odnośnie problemów z fisher f70 sporo osób skarży się na przewód łączący sondę z elektronika, mam ten sam problem nie mogę dostroic fishera do gruntu wciąż ta sama wartość 90 a gdy poruszam przewodem niekiedy wzbudza się (połączenie u dołu koło sondy) . Jak można rozwiązać problem?
Re: fisher f70 probem z sonda
Proszę nie ruszać kablem przy sondzie, bo po co? Chyba że został uprzednio wyrwany za pomocą dźwigni (po zbyt ciasnym owinięciu).
Nie wiem kto się skarży na przewód - pośród innych współczesnych wykrywaczy, kable w tych wykrywaczach są w czołówce, jeśli chodzi o ich trwałość.
Winna jest zapewne sama sonda.
Naprawiając lub wymieniając sondę.

proscan
Nie wiem kto się skarży na przewód - pośród innych współczesnych wykrywaczy, kable w tych wykrywaczach są w czołówce, jeśli chodzi o ich trwałość.
Winna jest zapewne sama sonda.
Jak można rozwiązać problem?
Naprawiając lub wymieniając sondę.

proscan
Re: fisher f70 probem z sonda
Dzieki za odpowiedź skoro winna jest cewca to nie pozostaje nic innego jak naprawa w fachowym serwisie, nie mam zamiaru już inwestować w sprzęt który nie jest wart pieniędzy.(nowa sonda)
Odradzam początkującym sprzęt typu fisher to zabawka dla dzieci, jeśli ktoś ma olej w głowie i profesjonalne podejście do tematu śmiało może brać coś bardziej wymagającego....ludzie piszący że fiher to skaplikowany sprzęt pewnie z motyką mają problem.
Pozdrawiam i dzięki
Odradzam początkującym sprzęt typu fisher to zabawka dla dzieci, jeśli ktoś ma olej w głowie i profesjonalne podejście do tematu śmiało może brać coś bardziej wymagającego....ludzie piszący że fiher to skaplikowany sprzęt pewnie z motyką mają problem.
Pozdrawiam i dzięki
Re: fisher f70 probem z sonda
Może w obsłudze nie jest tak skomplikowany, nie mniej elektronika w wykrywaczach Fisher z tzw górnej klasy to nie przypomina zabawek. Skoro taki prosty ten Twój Fisher, to czemu sobie sam nie naprawisz. Firma Fisher to firma z tradycjami i to dużymi, ceniona na rynku. Jeśli by tak nie było to by Firmy nie było. Cewka od każdego wykrywacza może się zepsuć na to nie ma reguły.