Jak w temacie: czy dwuletni fisher f70 za 1750zł to dobry wybór? (zaznaczam,że chcę zmienić swojego rocznego fisherka f2 na coś lepszego)
Za wszystkie odp z góry dziękuję.
Fisher F70 dwuletni za 1750zł
Re: Fisher F70 dwuletni za 1750zł
Niedawno na allegro poszedł F70 za 1250 z dwoma cewkami.
Tak więc 1700 to nie jest żadna super okazja.

proscan
Tak więc 1700 to nie jest żadna super okazja.

proscan
Re: Fisher F70 dwuletni za 1750zł
Może super okazja to nie jest ale bierzmy pod uwagę że za nowego znany polski dealer woła nawet ponad 3tys.
Re: Fisher F70 dwuletni za 1750zł
Tutaj jest interesująca oferta:
viewtopic.php?f=4&t=3325
Aczkolwiek nie znamy stanu rządzenia (tego za 1700 też nie znamy).

proscan
viewtopic.php?f=4&t=3325
Aczkolwiek nie znamy stanu rządzenia (tego za 1700 też nie znamy).

proscan