Cewka 13" Detech Ultimate

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
thor88
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 11, 2011 8:02 pm
Lokalizacja: Kwidzyn

Cewka 13" Detech Ultimate

Post autor: thor88 »

Witam.Mam problem z dostrojeniem tej cewki do gruntu udaje mi sie to może za 10 razem oczywiscie zmieniam miejsce strojenia.Jaka może być tego przyczyna?Wykrywacz to fisher f75ltd
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka 13" Detech Ultimate

Post autor: ProScan »

Nie wiem. Jeśli to uszkodzenie (oceniam, ze szanse na to wynoszą 60-70%), to i tak nic nie jestem w stanie z tym zrobić.

:pa

proscan
thor88
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 11, 2011 8:02 pm
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Cewka 13" Detech Ultimate

Post autor: thor88 »

No trudno dziękuję za zainteresowanie tematem. Pozdr
ODPOWIEDZ