Dolnik od XS

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Filip73
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 5:54 am

Dolnik od XS

Post autor: Filip73 »

Witam,

Poszukuję dolnika od XS.Złamał się poniżej łączenia z nitami.Czy jest możliwość wymiany samej końcówki i ponowne znitowanie, czy trzeba wymienić cały dolnik ?

Pozdrawiam
Filip73
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dolnik od XS

Post autor: ProScan »

Powiem krótko - nie wiem. Być może te końcówki nie są już dostępne, bo od kilku lat nie są produkowane.

Polecam wymianę całości - warto, bo nowy jest lepszy; lżejszy i umożliwia wpuszczenie kabla do środka, przez co jest on lepiej chroniony i trzeba się wysilić, żeby go przypadkowo zerwać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dolnik od XS

Post autor: ProScan »

Witam,

Gdyby co, to dysponuję całymi "dolnikami" (spodobało mi się to słowo :-) ) od XS-a w cenie 30zł sztuka - używka.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ