Witam,
Poszukuję dolnika od XS.Złamał się poniżej łączenia z nitami.Czy jest możliwość wymiany samej końcówki i ponowne znitowanie, czy trzeba wymienić cały dolnik ?
Pozdrawiam
Filip73
Dolnik od XS
Re: Dolnik od XS
Powiem krótko - nie wiem. Być może te końcówki nie są już dostępne, bo od kilku lat nie są produkowane.
Polecam wymianę całości - warto, bo nowy jest lepszy; lżejszy i umożliwia wpuszczenie kabla do środka, przez co jest on lepiej chroniony i trzeba się wysilić, żeby go przypadkowo zerwać.
proscan
Polecam wymianę całości - warto, bo nowy jest lepszy; lżejszy i umożliwia wpuszczenie kabla do środka, przez co jest on lepiej chroniony i trzeba się wysilić, żeby go przypadkowo zerwać.
proscan
Re: Dolnik od XS
Witam,
Gdyby co, to dysponuję całymi "dolnikami" (spodobało mi się to słowo
) od XS-a w cenie 30zł sztuka - używka.
proscan
Gdyby co, to dysponuję całymi "dolnikami" (spodobało mi się to słowo
) od XS-a w cenie 30zł sztuka - używka.
proscan