regeneracja spodu cewki

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
fuks_ag
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 26, 2013 8:20 pm

regeneracja spodu cewki

Post autor: fuks_ag »

Witam,
jakim materiałem można uzupełnić ubytki w cewce ace 150/250 garretta ( wytarcie materiału połyskowego -kruchego czarnego), czy zwykła żywica epoksydowa wystarczy czy może jakiś inny specyfik. Ubytki i otarcia to wynik użytkowania i braku osłonki. Równie "świecąca" i czarna substancja jest na koncentryku 9 minelaba xterra.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: regeneracja spodu cewki

Post autor: ProScan »

W zasadzie dowolnym klejem dwuskładnikowym. Tylko dobrze byłoby poszukać takiego w kolorze czarnym, lub kupić bezbarwny i zabarwić.

Koszt kilkanaście zł.

:pa

proscan
fuks_ag
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 26, 2013 8:20 pm

Re: regeneracja spodu cewki

Post autor: fuks_ag »

Czasem najprostsze pomysły są najlepsze =D>
Czy tak zabieg nie pogorszy stabilności w pracy wykrywacza??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: regeneracja spodu cewki

Post autor: ProScan »

Gorzej na pewno nie będzie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ