Strona 1 z 1

regeneracja spodu cewki

: pn mar 31, 2014 8:14 pm
autor: fuks_ag
Witam,
jakim materiałem można uzupełnić ubytki w cewce ace 150/250 garretta ( wytarcie materiału połyskowego -kruchego czarnego), czy zwykła żywica epoksydowa wystarczy czy może jakiś inny specyfik. Ubytki i otarcia to wynik użytkowania i braku osłonki. Równie "świecąca" i czarna substancja jest na koncentryku 9 minelaba xterra.

Re: regeneracja spodu cewki

: pn mar 31, 2014 10:07 pm
autor: ProScan
W zasadzie dowolnym klejem dwuskładnikowym. Tylko dobrze byłoby poszukać takiego w kolorze czarnym, lub kupić bezbarwny i zabarwić.

Koszt kilkanaście zł.

:pa

proscan

Re: regeneracja spodu cewki

: wt kwie 01, 2014 9:26 am
autor: fuks_ag
Czasem najprostsze pomysły są najlepsze =D>
Czy tak zabieg nie pogorszy stabilności w pracy wykrywacza??

Re: regeneracja spodu cewki

: wt kwie 01, 2014 1:32 pm
autor: ProScan
Gorzej na pewno nie będzie.

:pa

proscan