Znikający tor audio w XLT

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Pikador
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 25, 2006 4:03 pm

Znikający tor audio w XLT

Post autor: Pikador »

Witam
Byłem dziś trochę poszukać i zdarzyło się, że tor audio przestał działać.
Wykrywacz pracował, wyświetlał stany na wyświetlaczu, ale do słuchawek nie dochodził żaden dźwięk. Wypinałem słuchawki i nadal była cisza, potem pojawił się dźwięk później znowu go nie było. Włączałem i wyłączałem wykrywacz, naciskałem parokrotnie na spust i nic to nie pomagało. Pokonany przez technikę zszedłem z pola :?
Czy uzyskam jakąś podpowiedź?
Bardzo proszę.

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Znikający tor audio w XLT

Post autor: ProScan »

Skoro jest tak że raz działa a raz nie, to prawdopodobnie uszkodzeniu uległo gniazdo słuchawkowe.

:pa

proscan
Pikador
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 25, 2006 4:03 pm

Re: Znikający tor audio w XLT

Post autor: Pikador »

Dziękuję za odpowiedź. Ustaliłem już przyczynę. Wina leży po stronie kabla słuchawek. Przelutowałem i wszystko gra. :D


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ