Re: Wtyczka XP ADX 100

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
sztani1
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 01, 2013 1:52 pm

Re: Wtyczka XP ADX 100

Post autor: sztani1 »

Wielkie dzięki za odpowiedz!
może mi Pan zdradzić czy wtyczkę stosowana w detektorach XP można kupić w sklepach z elektroniką??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka XP ADX 100

Post autor: ProScan »

W znanych mi sklepach nie widziałem.

U normalnych dealerów, a nie handlarzy typu "sprzedaj i w nogi" można kupić części zamienne. Ale w naszym kraju próżno szukać takowych.

:pa

proscan

PS 2014-11
Obecnie w Polsce jest trzech importerów sprzętu XP. Za sprawa konkurencji dostęp do części zapasowych poprawił się.
ROBERTPOSZ
Posty: 10
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:10 pm

Wtyczka do XP Gmaxx II

Post autor: ROBERTPOSZ »

Witam. Kabel wykrywacza Gmaxx II ma przewód niebieski z ekranem i przewód biały z ekranem czyli 4 połączenia z wtyczką. Proszę o podanie kolejności lutowania. Mam oryginalny zamiennik wtyczki do Gmaxx II z 6-cioma pinami.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wtyczka do XP Gmaxx II

Post autor: ProScan »

Podaję i nie daję żadnej gwarancji poprawności:

2 - biały
1- ekran białego

4 - niebieski
5 - ekran niebieskiego

:pa

proscan
ROBERTPOSZ
Posty: 10
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:10 pm

Re: Wtyczka do XP Gmaxx II

Post autor: ROBERTPOSZ »

Podana kolejność lutowania jest prawidłowa. Dziękuję i pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wtyczka do XP Gmaxx II

Post autor: ProScan »

:wave
ODPOWIEDZ