Szukam wykrywacz na żelastwo.
Zbieram różnego rodzaje kule:
armatnie
kartaczowe
itp.
Zastanawiam się czy "Smętek" na taki rodzaj poszukiwań to rozsądny zakup, czy też szukać czegoś skrajnie innego?
Biorę też pod uwagę zakup Wykrywacz metali Minelab X-TERRA 705 cewką (3 kHz), ale nigdzie nie mogę znaleźć
info. na temat (czy cewka 3kHz) będzie dobra dla moich poszukiwań.
Rutus ARGO- jest sporo testów na YouTube, są też inne polskie produkcje, czym więcej czytam tym mam większy mętlik
pod czapką.
Może ktoś zaproponuje jakąś inną opcje - która sprawdzi się z moimi zainteresowaniami.
Wykrywacz metali HS-3 - "Smętek" rozsądny zakup?
Re: Wykrywacz metali HS-3 - "Smętek" rozsądny zakup?
Przy obecnej cenie HS-3 to o wiele sensowniejszy wydaje się zakup White'sa 5900/6000.
Xterra to zupełnie inna klasa cenowa - i na typowo na militarke raczej bym odradzał.
Testy z Youtube są g.. warte - bez wyjątku.

proscan
Xterra to zupełnie inna klasa cenowa - i na typowo na militarke raczej bym odradzał.
Testy z Youtube są g.. warte - bez wyjątku.

proscan
Re: Wykrywacz metali HS-3 - "Smętek" rozsądny zakup?
Dzięki za zainteresowanie i odp.
Moje poszukiwania jak wspomniałem kręcą się w miejscach gdzie raczej prócz kul różnego rodzaju można
trafić jeszcze podkowy i inne żelastwo.
Czy mówimy o takim wykrywaczu na wskazówkę.
To link poglądowy http://www.findmall.com/read.php?56,1466398,page=1 oraz https://www.youtube.com/watch?v=lntjv836KAM .
Nigdzie nie natrafiłem na ofertę sprzedaży Whites 6000, jest parę modeli.
Może pan podpowiedzieć jakiego modelu poszukiwać? Będzie to model paroletni - zapewne przydał by mu się serwis/przegląd
- jest to jeszcze wykonywalne?
Nigdy nie spotkałem nikogo z wykrywaczem co ma wskaźnik analogowy- wskazówkę.
Moje poszukiwania jak wspomniałem kręcą się w miejscach gdzie raczej prócz kul różnego rodzaju można
trafić jeszcze podkowy i inne żelastwo.
Czy mówimy o takim wykrywaczu na wskazówkę.
To link poglądowy http://www.findmall.com/read.php?56,1466398,page=1 oraz https://www.youtube.com/watch?v=lntjv836KAM .
Nigdzie nie natrafiłem na ofertę sprzedaży Whites 6000, jest parę modeli.
Może pan podpowiedzieć jakiego modelu poszukiwać? Będzie to model paroletni - zapewne przydał by mu się serwis/przegląd
- jest to jeszcze wykonywalne?
Nigdy nie spotkałem nikogo z wykrywaczem co ma wskaźnik analogowy- wskazówkę.
Re: Wykrywacz metali HS-3 - "Smętek" rozsądny zakup?
O 6000/5900 napisano MB informacji - nie miejsce by tutaj to powtarzać.
Oprócz wersji ze wskazówką jest tez taka bez - 4900 DL MAX, ale trudniejsza w zdobyciu

proscan
Oprócz wersji ze wskazówką jest tez taka bez - 4900 DL MAX, ale trudniejsza w zdobyciu

proscan