Problem garrett Ace 250

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
car102222
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 05, 2014 6:40 pm

Problem garrett Ace 250

Post autor: car102222 »

Witam. Ostatnio mam pewien problem z wykrywką. Ace 250 wiwnie wykrywa stal najpierw daje jeden sygnał na pulltaba a później normalnie na złom. Czy może być to wina baterii czy wykrywacz się rozstroił. Zastanawiam się czy może to być wina tego że przy ruszaniu kablem przy wtyczce do elektroniki kanarek zaczyna dawać sygnały problem z kabelkiem występuje od 2 miesięcy ale wczesnej nie było takich fałszywych sygnałów na złom.
car102222
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 05, 2014 6:40 pm

Re: Problem garrett Ace 250

Post autor: car102222 »

Jeszcze zmierzyłem rezystancje na wtyczce między pinami 2i3 było 30 ohm a powinno być 19 czy to może być problemem?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem garrett Ace 250

Post autor: ProScan »

Proszę się zapoznać z tym i dalszymi wątkami:

viewtopic.php?f=2&t=75&p=238

:pa

proscan
car102222
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 05, 2014 6:40 pm

Re: Problem garrett Ace 250

Post autor: car102222 »

Tak wiem z własnego doświadczenia ze dużą stal sygnalizuje na kolor 250-tke mam od 8 miesięcy. Problem w tym ze wykrywacz reaguje tak nawet na gwoździe które przedtem dyskryminował bardzo dobrze. Problem z wtyczka udało mi się naprawić dokręcając te 2 śrubki trzymające kabel. Ale 30 Ohm i zła dyskryminacja żelaza pozostały...
car102222
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 05, 2014 6:40 pm

Re: Problem garrett Ace 250

Post autor: car102222 »

Sprawa rezystancji rozwiązana. W cewce znajduje układ RLC pan K. Talar twierdzi ze każda cewka ma inną rezystancje z powodu innego ładunku w każdej cewce.
ODPOWIEDZ