Golden mask CoinKiller

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
legion12
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 14, 2009 11:01 pm
Lokalizacja: REDA

Golden mask CoinKiller

Post autor: legion12 »

Witam!
Czy mógłby pan napisać coś na temat tego wykrywacza?szukam cos lekkiego i nieskomplikowanego dla żony! :D
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Golden mask CoinKiller

Post autor: ProScan »

Coin Killer?

Co to za wieśniactwo? Zabójca monet? :lol:

Golden Mask to bułgarskie sprzęty - bazujące na Tesoro (z tego co mi wiadomo). To już lepiej kupić oryginał - np. Cibola.

:pa

proscan
legion12
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 14, 2009 11:01 pm
Lokalizacja: REDA

Re: Golden mask CoinKiller

Post autor: legion12 »

Dziękuje bardzo.
okrezna1
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 15, 2010 8:25 pm
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Golden mask CoinKiller

Post autor: okrezna1 »

Golden Mask to bułgarskie sprzęty - bazujące na Tesoro (z tego co mi wiadomo). To już lepiej kupić oryginał - np. Cibola.

Śmiech lepiej kupic Cibole, widac nie miał Pan w ręku ani GM4 ani CKillera zanim napisze pan takie bzdury to wpierw proszę się upewnic i wziąśc detektor do ręki i sprawdzic :D
dino73
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Re: Golden mask CoinKiller

Post autor: dino73 »

No ja wziąłem do ręki ten wynalazek a nawet kupiłem :oops: już ponad dwa tygodnie czekam na wymianę ewentualną naprawę,mam nauczkę że nie kupuje się sprzętu którego nie naprawia Proscan :D o to mój filmik z tym Bułgarem https://www.youtube.com/watch?v=9rWk1s0C_RU tutaj jest też moja dyskusja i historia http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 95#p952595 A miałem kupić Tejona lecz dałem się skusić na Gm :cry:
okrezna1
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 15, 2010 8:25 pm
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Golden mask CoinKiller

Post autor: okrezna1 »

Ja mam już prwie dwa lata GM4 i jest ok i nie tylko ja więc trafił się tobie pechowy model :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Golden mask CoinKiller

Post autor: ProScan »

Tu nie chodzi o pechowy model - bo wada/uszkodzenie moze się zawsze i każdemu trafić, ale o problem z naprawą.

Nota bene, u mnie zwykle czeka się dłużnej niż dwa tygodnie - a na przednówku bywa, że jeszcze znacznie dłużej. Ale rozumiem, że serwis GM w Polsce (o ile taki w ogóle istnieje) nie jest tak nabity robotą (skoro tylko jeden egzemplarz jest pechowy :G )

:pa

proscan
ODPOWIEDZ