Szanowny Proscanie,
Słyszałeś może o tym: http://www.youtube.com/watch?v=ZqFN_52shWA ? Mógłbyś kilka słów napisać, kiedy takowa powinna się dobrze (w domyśle lepiej od standardowej 950) sprawować?
pozdrawiam i z góry dziękuję
Cewka DD do XLT
Re: Cewka DD do XLT
To jakaś garażowa konstrukcja. Kto to produkuje? Czy każdy następny egzemplarz będzie taki samu lub nawet podobny?
Nie ma co komentować.

proscan
Nie ma co komentować.

proscan
Re: Cewka DD do XLT
Jeśli pozwolicie to dorzucę swoje 2 grosze choć nie do końca związane z XLT
Te cewki produkują Ci sami ludzie co i cewki NEL-a . Po kształcie i rozmiarze widać że wyglądają tak samo jak cewki do Golden Mask-a
Dlaczego tak jest , nie wiem
Sam posiadam taką samą cewkę tylko dedykowaną do Spectry od lipca 2013 roku i złego słowa nie powiem .
No może prócz tego
że nigdzie nie można dokupić do niej osłony a przydałaby się dla estetów bo choć cewka konstrukcyjnie jest dość odporna na uderzenia o kamienie czy np korzenie to wizualnie , zwłaszcza jej dolna część nie wygląda najlepiej po intensywnym użytkowaniu .
Sama cewka jest bardzo dobrze dostrojona , przy maksymalnych nastawach ma stratę sygnału rzędu 5-15% (w zależności od częstotliwości) nie rozjeżdża się tak jak oryginalna cewka 10D2 Whitesa i ma w zasięgi których nie oferuje Spectrze żadna inna w tej chwili dostępna cewka na rynku . Czy jakość tych cewek jest powtarzalna ? Ręki obciąć nie dam ale mam 3 znajome osoby które pod moim wpływem kupiły te cewki na Ukrainie i póki co nikt nie chce tych cewek się pozbywać
Co do drugiego pytania , czy będzie lepsza od standardowej "950" ? Odpowiem że zależy do czego , jaki charakter będą miały poszukiwania i w jakim terenie ?
Ja osobiście mimo ze posiadam rzeczoną 12-tkę to 90% czasu spędzonego na poszukiwaniach chodzę z fabryczną 10DD bo uważam że generalnie jest wygodniejsza w użytkowaniu . Tę dużą biorę tylko na "grubego i głębokiego zwierza"

Te cewki produkują Ci sami ludzie co i cewki NEL-a . Po kształcie i rozmiarze widać że wyglądają tak samo jak cewki do Golden Mask-a
Dlaczego tak jest , nie wiemSam posiadam taką samą cewkę tylko dedykowaną do Spectry od lipca 2013 roku i złego słowa nie powiem .
No może prócz tego
Sama cewka jest bardzo dobrze dostrojona , przy maksymalnych nastawach ma stratę sygnału rzędu 5-15% (w zależności od częstotliwości) nie rozjeżdża się tak jak oryginalna cewka 10D2 Whitesa i ma w zasięgi których nie oferuje Spectrze żadna inna w tej chwili dostępna cewka na rynku . Czy jakość tych cewek jest powtarzalna ? Ręki obciąć nie dam ale mam 3 znajome osoby które pod moim wpływem kupiły te cewki na Ukrainie i póki co nikt nie chce tych cewek się pozbywać
Co do drugiego pytania , czy będzie lepsza od standardowej "950" ? Odpowiem że zależy do czego , jaki charakter będą miały poszukiwania i w jakim terenie ?
Ja osobiście mimo ze posiadam rzeczoną 12-tkę to 90% czasu spędzonego na poszukiwaniach chodzę z fabryczną 10DD bo uważam że generalnie jest wygodniejsza w użytkowaniu . Tę dużą biorę tylko na "grubego i głębokiego zwierza"

Re: Cewka DD do XLT
To ja pozwole sobie zacytowac jeden z emaili od klienta:
Ten Pan też wypytywał wcześniej od te sondy - zniechęcałem. Kupił - i efekt j/w.
Powtarzam - to garażowa produkcja (podobno rosyjska - niech nie myli adres strony). Korpusy faktycznie można kupić w Bułgarii za kilkanaście euro. Jak ktoś będzie miał szczęście, to jak Kumulus będzie się cieszył, a jak nie - to nie

proscan
posiadam dwie cewki do V3i takie jak w linku poniżej..
http://nelcoil.com/index.php?route=prod ... uct_id=209
Jedna z nich jest zepsuta a druga może lekko odbiegać od normy poprawnego zestrojenia.
Pytanie czy podjął by się Pan naprawy - sprawdzenia tych cewek...?
Czy w ogóle da się je naprawić ?
Jaki jest przedział cenowy usługi i czas realizacji?
Z poważaniem
Ten Pan też wypytywał wcześniej od te sondy - zniechęcałem. Kupił - i efekt j/w.
Powtarzam - to garażowa produkcja (podobno rosyjska - niech nie myli adres strony). Korpusy faktycznie można kupić w Bułgarii za kilkanaście euro. Jak ktoś będzie miał szczęście, to jak Kumulus będzie się cieszył, a jak nie - to nie

proscan