Strona na Facebooku
usunięte
Pozdrawiam.
Poszukiwania zagubionych przedmiotów.
Re: Poszukiwania zagubionych przedmiotów.
Ile chcecie zapłacić za umieszczenie tutaj reklamy swojej działalności gospodarczej?
Re: Poszukiwania zagubionych przedmiotów.
Nie prowadzimy działalności gospodarczej.
Pomagamy.
Pozdrawiam.
Pomagamy.
Pozdrawiam.
Re: Poszukiwania zagubionych przedmiotów.
Ja też pomagam - jak każdy iny usługodawca. I biorę za to pieniądze.
Rozumiem że Wy nie bierzecie pieniędzy?
Proszę jasno napisać na pejsbuku, że za pomoc nie pobierane są opłaty i oczekujecie tylko zwrotu kosztów.
Wtedy uwierzę - taki niedowiarek jestem.
Jest masa ludzi którzy ogłaszają swoje (płatne) usługi (zwłaszcza na OLX) tego typu. Nic mi do tego. Sporo ludzi (także tego forum) pomogło niejednemu w ten sposób - i chwała im za to. Jeśli coś za to dostali - należało im się! Ale ogłaszanie się z tego typu działalnością (mającą wszelkie znamiona zwykłej działalności gospodarczej) na moim forum jest przekroczeniem pewnej granicy. To nie OLX. czy Oferia. Chyba że jest to działalność non-profit. Wówczas poprę i to ogłoszenie zostanie.

proscan
Rozumiem że Wy nie bierzecie pieniędzy?
Proszę jasno napisać na pejsbuku, że za pomoc nie pobierane są opłaty i oczekujecie tylko zwrotu kosztów.
Wtedy uwierzę - taki niedowiarek jestem.
Jest masa ludzi którzy ogłaszają swoje (płatne) usługi (zwłaszcza na OLX) tego typu. Nic mi do tego. Sporo ludzi (także tego forum) pomogło niejednemu w ten sposób - i chwała im za to. Jeśli coś za to dostali - należało im się! Ale ogłaszanie się z tego typu działalnością (mającą wszelkie znamiona zwykłej działalności gospodarczej) na moim forum jest przekroczeniem pewnej granicy. To nie OLX. czy Oferia. Chyba że jest to działalność non-profit. Wówczas poprę i to ogłoszenie zostanie.
proscan
Re: Poszukiwania zagubionych przedmiotów.
Strona jest na fecebooku w dziale organizacji non profit więc wszystko jasne ale jak Panu nie pasuje to ogłoszenie proszę je wykasować.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.