Ferex 4.021 - Wymiana doświadczeń,opinie

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
drF66
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 20, 2015 5:57 am

Ferex 4.021 - Wymiana doświadczeń,opinie

Post autor: drF66 »

Witam wszystkich!
Proszę osoby,które miały okazję pracować na tym sprzęcie, o podzielenie się spostrzeżeniami.Jeżeli ktoś jest w posiadaniu polskiej wersji instrukcji,chętnie odkupię.Dysponuję jedynie instrukcją w języku niemieckim,którą udostępnię zainteresowanym.
Pozdrawiam,K.
ODPOWIEDZ