Fisher Two Box TW-5

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Pawel77
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Fisher Two Box TW-5

Post autor: Pawel77 »

Witam, chciałbym zapytać czy wykrywacz Fisher Two Box TW-5 ,lub model TW- 6 to dobry wybór na militarkę , namierzyłem miejsce gdzie stała artyleria w czasie I wojny , chciałbym to miejsce przeszukać czymś co sięga głęboko ,pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher Two Box TW-5

Post autor: ProScan »

Proszę przeszukać forum wpisując GEMINI - to zasadniczo to samo.

:pa

proscan
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

fisher/ metrotech TW5

Post autor: dziuba8024 »

witam
jestem zainteresowany tymi sprzetami , lecz w sieci ciezko na opinie w w sprzetu , ceny ciekawe ( i jeszcze do negocjacji )
może Pan zna co to za maszyny i czy warto
podaje linki
http://allegro.pl/wykrywacz-i6727800880.html

http://allegro.pl/wykrywacz-i6727800880.html

pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher Two Box TW-5

Post autor: ProScan »

Połączyłem tematy - mam nadzieję, że się coś wyjaśniło.
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

Re: Fisher Two Box TW-5

Post autor: dziuba8024 »

dziekuje
pozdrawiiam
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Fisher Two Box TW-5

Post autor: KrisssK »

Nie mam pojęcia co to za sprzęt i się nie wypowiadam bo się nie znam. Natomiast zwróciłem uwagę na zapis "wykrywacz wzięty w rozliczeniu -mnie to hobby nie kręci". Akurat sprzedającego miałem dawno temu okazję poznać przy okazji zakupu jakiejś prostej wykrywki i wiem, że to hobby go jednak kręci. W każdym razie ktoś, coś na pewno kręci. :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher Two Box TW-5

Post autor: ProScan »

Nie wiem czy to ta sama osoba, ala na tutejszym forum, mamy użytkownika "gardzio" (ale bez "1") z Małopolski (podobnie jak gadzio1 z alegro).

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/mem ... ile&u=2159

Faktycznie - w zainteresowaniach ma krajoznawstwo (to go kręci). Widocznie na moje dziwne forum zawędrował turystycznie...
Lokalizacja:
MAŁOPOLSKA
Zawód:
TURYSTA
Zainteresowania:
KRAJOZNAWSTWO
:-k

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Fisher Two Box TW-5

Post autor: KrisssK »

Myślę, że to będzie ta sama osoba, konkretnie z okolic Olkusza.
ODPOWIEDZ