F2 daje błędny sygnał

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
mir4ex
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 31, 2015 5:23 pm

F2 daje błędny sygnał

Post autor: mir4ex »

Witam.
Kupiłem uzywany wykrywacz po gwarancji i juz po drugim uzyciu go coś się z nim stało.
Wygrywacz daje sygnał po zblizeniu go do wszystkiego, ziemi , drzewa ....
Wymieniłem baterie i bez zmian. Przeglądnołem cewKe i niewidze zadnych pęknięć i uszkodzen a niemam od kogo pozyczyć innej do sprawdzenia. Rozebrałem go nawet zeby zobaczyć czy w środku czegoś niema jakiejs wilgoci lub zabrudzeń ale wszystko wyglada ok. Odczekałem tydzien moze mu przejdzie ale nie :/
Nagrałem film aby pokazac co dokładnie sie dzieje https://youtu.be/8yzm1VxQkAw
Proszę o rade czy to juz po wykrywaczu czy moze jakaś drobnostka
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: F2 daje błędny sygnał

Post autor: ProScan »

Nie widzę niczego nadzwyczajnego w tym zachowaniu.

Testowanie w ogródku jest BEZ SENSU!!! Należy wyjść gdzieś w las, gdzie na pewno nie będzie żadnych śmieci w ziemi i dopiero sprawdzać, czy wszystko z wykrywaczem jest OK.

:pa

proscan
mir4ex
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 31, 2015 5:23 pm

Re: F2 daje błędny sygnał

Post autor: mir4ex »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: F2 daje błędny sygnał

Post autor: ProScan »

Nadal nie widzę niczego szczególnego w tym zachowaniu. A co niby jest nie tak? Że detektor w trybie namierzania reaguje na grunt? A ma strojenie do gruntu - nie ma!

Jak należy używać tego trybu - patrz strona 15 instrukcji obsługi.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ