Witam.
Kupiłem uzywany wykrywacz po gwarancji i juz po drugim uzyciu go coś się z nim stało.
Wygrywacz daje sygnał po zblizeniu go do wszystkiego, ziemi , drzewa ....
Wymieniłem baterie i bez zmian. Przeglądnołem cewKe i niewidze zadnych pęknięć i uszkodzen a niemam od kogo pozyczyć innej do sprawdzenia. Rozebrałem go nawet zeby zobaczyć czy w środku czegoś niema jakiejs wilgoci lub zabrudzeń ale wszystko wyglada ok. Odczekałem tydzien moze mu przejdzie ale nie :/
Nagrałem film aby pokazac co dokładnie sie dzieje https://youtu.be/8yzm1VxQkAw
Proszę o rade czy to juz po wykrywaczu czy moze jakaś drobnostka
F2 daje błędny sygnał
Re: F2 daje błędny sygnał
Nie widzę niczego nadzwyczajnego w tym zachowaniu.
Testowanie w ogródku jest BEZ SENSU!!! Należy wyjść gdzieś w las, gdzie na pewno nie będzie żadnych śmieci w ziemi i dopiero sprawdzać, czy wszystko z wykrywaczem jest OK.

proscan
Testowanie w ogródku jest BEZ SENSU!!! Należy wyjść gdzieś w las, gdzie na pewno nie będzie żadnych śmieci w ziemi i dopiero sprawdzać, czy wszystko z wykrywaczem jest OK.
proscan
Re: F2 daje błędny sygnał
Nadal nie widzę niczego szczególnego w tym zachowaniu. A co niby jest nie tak? Że detektor w trybie namierzania reaguje na grunt? A ma strojenie do gruntu - nie ma!
Jak należy używać tego trybu - patrz strona 15 instrukcji obsługi.

proscan
Jak należy używać tego trybu - patrz strona 15 instrukcji obsługi.
proscan