Kolejna inicjatywa spuszczona w toalecie

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Kolejna inicjatywa spuszczona w toalecie

Post autor: ProScan »

I to zanim się zaczęło.

http://poszukiwacz-archeolog.evenea.pl/

Czytam:
PROGRAM KONFERENCJI

10 grudnia 2015r. - Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, al, Niepodległości 15

17:00 - Rejestracja uczestników

17:15 - Oficjalne otwarcie konferencji, przywitanie gości, prezentacja założeń debaty

17:45 - Archeolog - poszukiwacz. Debata międzyśrodowiskowa - wideokonferencja.

Środowisko archeologów reprezentowane przez Alinę Jaszewską, prezes lubuskiego oddziału Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich.

Środowisko poszukiwaczy będzie reprezentowane przez Roberta Wita Wyrostkiewicza - poszukiwacza oraz

Igora Murawskiego - publicystę i poszukiwacza z Wielkiej Brytanii.
Jeśli środowisko poszukiwaczy ma takich reprezentantów, to bycie poszukiwaczem jest najzwyklejszym obciachem.

:palm

Podpisano - proscan, publicysta. NIE POSZUKIWACZ!

PS
Refleksja. Czemu ja się dziwię? Polacy jako naród wybrali sobie reprezentantów, jakich wybrali. Obciach to mało powiedziane. Katastrofalna żenada i dramat. Więc może to cecha narodowa - wybierać [...] na reprezentantów?
ODPOWIEDZ