white's tm 808 i minelab excalibur

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wirus777
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 27, 2012 7:54 pm

white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: wirus777 »

Hej.
Panie Piotrze jest problem z excaliburem a dokładnie z potencjometrem.
TM 808 do przeglądu. (Koledzy TM jest na sprzedaż gdyby ktoś był zainteresowany to PW ;) ).

ps. Jeśli piszę w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.
atpro
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 04, 2016 11:13 am

Re: white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: atpro »

Witaj kolego. Ten Whites jest aktualny ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: ProScan »

Ten TM leży u mnie i czeka na kolejkę (i na powrót właściciela) - więc myślę, że to częściowo odpowiada na pytanie.

:pa

proscan
wirus777
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 27, 2012 7:54 pm

Re: white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: wirus777 »

Hej.
Jestem... TM aktualny.
Jak coś to proszę pisać wirus777k@onet.pl
Pozdrawiam.

Ps. Panie Piotrze jeśli przesyłka jeszcze nie wysłana proszę dorzucić do środka instrukcję do spectry Vi.
Dziękuje.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: ProScan »

Tak, wiem ze Pan wrócił. TM808 jest zrobiony, ale wymaga jeszcze korekty strojenia do gruntu - którą trzeba zrobić na zewnątrz (a okoliczności nie sprzyjają). Może uda mi się to zrobić w piątek.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: ProScan »

Korekta zrobiona.

Wykrywacz nadam za pobraniem w poniedziałek. Proszę o wysłanie numeru tele, który mam podać kurierowi.
:pa

proscan
wirus777
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 27, 2012 7:54 pm

Re: white's tm 808 i minelab excalibur

Post autor: wirus777 »

Poszedł email.
Dziękuje i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ