All 1 sygnał na własny kabel

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów
ODPOWIEDZ
gringocorp
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 08, 2015 9:27 am

All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: gringocorp »

Witam czy jest sposób by ta konstrukcja nie dawała sygnału na własny kabel?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: ProScan »

Użyć innego kabla.

:pa

proscan
gringocorp
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 08, 2015 9:27 am

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: gringocorp »

otóż zastosowałem taki jaki zalecał konstruktor,4 ekranowane przewody bez izolacji plus jeden bez ekranu w jednej koszulce .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: ProScan »

Swoje powiedziałem.

:pa

proscan
gringocorp
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 08, 2015 9:27 am

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: gringocorp »

z największym poważaniem poproszę o wskazówkę .wypróbowałem wszystkie opisane konstrukcje przewodu żadna nie zdaje egzaminu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: ProScan »

Proszę pokazać co Pan użył.

Nie trzeba być wielkim prorokiem/fachowcem by stwierdzić, że jeśli sonda reaguje na kabel to coś nie tak z kablem (za dużo metalu, zły lub źle podłączony ekran).

Ale nie mam czasu na wykłady - wiec proszę o zdjęcie użytego kabla, bo "4 ekranowane przewody bez izolacji" to jakiś pseudo techniczny bełkot.

:pa

proscan
pepe
Posty: 133
Rejestracja: pn mar 07, 2011 10:55 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: pepe »

Umocuj tak kabel żeby nie przemieszczał się względem cewki w czasie przemiatania.
gringocorp
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 08, 2015 9:27 am

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: gringocorp »

dokładnie taki jak na zdjęciu
Obrazek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: All 1 sygnał na własny kabel

Post autor: ProScan »

czy kolega byłby na tyle łaskawy, żeby poprawnie zamieścić obrazek, a nie linka do zamkniętego działu forum?
ODPOWIEDZ