ACE z dużą sondą
ACE z dużą sondą
Witam, mam Garretta 150 ze standardową elipsą,chce kupić cewkę o większym zasięgu. Kolega polecił mi sklep Wykrywacze Metali i znalazłem w ich ofercie takiego Nela http://wykrywaczmetali.net/Cewka-Nel-TO ... tt-ACE-p37, w opisie napisane jest, że będzie pasować i, że zwiększony zasięg o 30 % w porównaniu do cewek standardowych. Zastanawiam się ,czy ją kupić, a może jednak mniejszą?
ACE z dużą sondą
Kolega nowy na tym forum, ale chyba na każdym forum nie jest mile widziane pisanie nie na temat. To jest watek o wyborze pomiędzy F5 i Omega!
Odpowiedź gdzieś przeniosę.
Tutaj tyko dwie małe uwagi:
Kupowanie sondy która jest warta tyle samo co Pana wykrywacz (bez mała) jest głupie.
30% na jaki przedmiot?
Sklepu nie znam - mam nadzieję że to nie jest jakaś ustawka promująca nowego sprzedawcę
proscan
PS
Jeśli już mam coś promować, to siebie
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=4&t=3789