Witam wszystkich to mój pierwszy post.
Poszukuję wykrywacza na monety na nowy sezon.
Moje typy to:
Xp goldmaxx power 2
Tesoro tejon z cewka dd
Tecnetics T2
Fisher f70
I odbiegajacy trochę częstotliwością XP gmaxx 2
Moje pytanie który będzie najbardziej skuteczny w poszukiwaniu monet i podobnej wielkości drobiazgów?
Nie chodzi mi o największy zasięg tylko ogólną skuteczność.
Mało można znaleźć informacji o tych modelach XP wszędzie odsylaja do deusa który totalnie do mnie nie przemawia, może macie drodzy forumowicze jakieś spostrzeżenia odnośnie tych wykrywek?
Moneciak do 3k
Re: Moneciak do 3k
Skuteczność to parametr dotyczący operatora, a nie wykrywacza.
idiota z wypasionym wykrywaczem będzie mniej skuteczny niż wytrawny operator z wykrywaczem z lamusa.

proscan
idiota z wypasionym wykrywaczem będzie mniej skuteczny niż wytrawny operator z wykrywaczem z lamusa.
proscan
Re: Moneciak do 3k
Słuszna uwaga aczkolwiek nie pomaga w wyborze wykrywacza. Może odniósł by się Pan krótko co do wybranych przezemnie sprzętów np który z nich jest godny uwagi a którego nie warto kupować i dlaczego? Nie mam dużej wiedzy na temat wykrywaczy dlatego proszę o radę bardziej doświadczonych.
Re: Moneciak do 3k
O każdym z tych wykrywaczy było już coś na forum.
Trudno wałkować to samo w kółko.
Proszę przeszukać forum i dopytać w stosownych wątkach.

proscan
Trudno wałkować to samo w kółko.
Proszę przeszukać forum i dopytać w stosownych wątkach.
proscan