Witam jak w temacie czy ktoś posiada ten sprzęt ? jak się z nim chodzi jak separuje żelazo monety jak z zasięgami ?
Ma dosyć wysoką częstotliwość 14khz na drobne kolorki powinien być dobry. Recovery Speed też ma całkiem niezły z tego co oglądałem na you tube testy
Co o nim myślicie ? nada się do moich zastosowań poszukiwanie koloru w zaśmieconych miejscach jak i czasami latam za depozytami.
Dzięki za podpowiedzi
WHITE'S MX5 Czy ktoś posiada ?
Re: WHITE'S MX5 Czy ktoś posiada ?
Nikt nic nie podpowie ? z opisu sprzęt jest w miarę dobry
Zastanawiam się nad F70 albo mx5 doradzicie coś ?
wykrywacz ma być głównie na kolor ale czasami na głębsze cele typu depozyty
Zastanawiam się nad F70 albo mx5 doradzicie coś ?
wykrywacz ma być głównie na kolor ale czasami na głębsze cele typu depozyty
Re: WHITE'S MX5 Czy ktoś posiada ?
Testowałem ten sprzęt jak ktoś chce może zobaczyć porównanie z ACE250
https://www.youtube.com/watch?v=tGLU8vij-ok
https://www.youtube.com/watch?v=tGLU8vij-ok