Whites tm 808 - wersja stara czy nowa?

Informacje dla bardziej dociekliwych, ale bez przesady ...
ODPOWIEDZ
Yarek
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:10 am
Lokalizacja: Katowice

Whites tm 808 - wersja stara czy nowa?

Post autor: Yarek »

Witam
Stara/wcześniejsza wersja miała pokrętło MODE. Nowa tego nie ma. W związku z tym mam pytanie odnośnie obsługi: czy lepsza będzie do obsługi nowsza wersja bez, czy też lepiej jest wybrać wersję z dodatkowym pokrętłem ale będzie trudniej?
Dzięki za pomoc
Jarek
ODPOWIEDZ