Na co idą Wasze pieniądze wydawane w firmie V.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Na co idą Wasze pieniądze wydawane w firmie V.

Post autor: ProScan »

12'45" jak się okazuje finansowaliśmy "szczęściarza" z rodziny R.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 22796.html

No k.. mać! Skąd się tacy biorą?

:G :oops: ](*,) :arg :wq

proscan
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Na co idą Wasze pieniądze wydawane w firmie V.

Post autor: lechowiec »

Jeśli to ten sam Rud...i to ja teraz już wiem dlaczego sonda i osłona obciążone były osobną opłatą za wysyłkę w kwocie standardowej chyba "zryczałtowanej" obowiązującej w tej firmie #-o

Raz tam coś kupiłem i odkąd pokończyły się gwarancje na wykrywacze zero jakiejkolwiej współpracy z tymi ludźmi. Ja i kumple. Pierwszy kontakt i porażka...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Na co idą Wasze pieniądze wydawane w firmie V.

Post autor: ProScan »

Nie wypowiadam się o jakości obsługi w tej firmie (leżącego się nie kopie).

Ot po prostu taka branżowo-obyczajowa sprawa - człowiek sobie czyta i patrzy w TV o rożnych takich i tu nagle okazuje się, że są obok mnie, a nie na wiejskiej czy innym księżycu.

Fuj!

:smt022

proscan
ODPOWIEDZ