Nie wypowiadam się o jakości obsługi w tej firmie (leżącego się nie kopie).
Ot po prostu taka branżowo-obyczajowa sprawa - człowiek sobie czyta i patrzy w TV o rożnych takich i tu nagle okazuje się, że są obok mnie, a nie na wiejskiej czy innym księżycu.
Fuj!
proscan