Jakie będą głębsze na monety

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
tommasz33
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 24, 2011 1:17 pm

Jakie będą głębsze na monety

Post autor: tommasz33 »

Witam.

Obecnie rozglądam się za wykrywaczem jak w temacie

I mam pytanie : Czy najgłębsze sprzęty do tego celu to typowe polecane "moneciaki" jak np. X-terra 705, Tesoro itp (tj. wykrywacze nie z najwyższej półki) czy głębsze na monety będą wykrywacze bardziej uniwersalne ale z wyższej półki jak : Deus'y, E-trak, F-75, Alter 71?

Pozdrawiam ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jakie będą głębsze na monety

Post autor: ProScan »

Raczej nie.

W wykrywaczach - tych lepszych - zasięg będzie zależał od częstotliwości, jakości układów dostrajania do gruntu oraz filtrów.

Te zwykle moneciaki, są optymalizowane pod kątem jakichś uogólnionych warunków poszukiwań i w/w parametrów nie można za bardzo kontrolować. Te lesze mają te możliwości.

Oczywiście, jeśli ktoś nie będzie potrafił ich dopasować do sytuacji, to nic nie zyska - a czasami nawet sobie pogorszy.

:pa

proscan
filozof
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 25, 2005 9:24 pm

Re: Jakie będą głębsze na monety

Post autor: filozof »

Jak Ty zadajesz takie pytania,"Jakie będą głębsze na monety" to dla Ciebie tylko i wyłącznie uniwersalne.
Sukcesów!
ODPOWIEDZ