TESORO
Re: TESORO
Interesujące.
Proszę o linka.

proscan
Proszę o linka.
proscan
Re: TESORO
Dzięki.
Czy odejdą z rynku całkowicie, czy tylko przeniosą produkcję do Chin - czas pokaże.
Dało się wyczuć problem już wcześniej:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =10&t=4072
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 12&p=14316

proscan
Czy odejdą z rynku całkowicie, czy tylko przeniosą produkcję do Chin - czas pokaże.
Dało się wyczuć problem już wcześniej:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =10&t=4072
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 12&p=14316
proscan
Re: TESORO
Wielka szkoda.Moim zdaniem najlepsze drobnicowce w historii detektorów.