Golden Mask 5 plus wzbudza się

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Tomasz88
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 24, 2019 8:06 am

Golden Mask 5 plus wzbudza się

Post autor: Tomasz88 »

Witam
Mam problem ze wzbudzaniem się Golden Mask 5 plus. Wykrywacz na pełnej baterii działa poprawnie do pierwszego wyłączenia np jak zmieniam miejsce. Po ponownym włączeniu GM5 wzbudza się tak jak na filmie który załączam poniżej. Co może być przyczyną i jak mogę rozwiązać ten problem. Z góry dziękuję za pomoc.
https://youtu.be/6Pz_dqWCv9k
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Golden Mask 5 plus wzbudza się

Post autor: ProScan »

Proszę sprawdzić na innej sondzie.

Proszę zainteresować się radą kolegi: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=1&t=4221

Bardzo dziwny jest ten objaw, że dopiero za drugim włączeniem to się dzieje. Czy trzeba zmienić miejsce, czy drugie włączenie na tym samym miejscu powoduje to samo?

:pa

proscan
Tomasz88
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 24, 2019 8:06 am

Re: Golden Mask 5 plus wzbudza się

Post autor: Tomasz88 »

Na innej sondzie jest tak samo, ba nawet bez sondy jest tak samo. Czasami nie trzeba zmieniać miejsca. Zdarza się że wzbudza się na tym samym miejscu po ponownym włączeniu. Nie zawsze zdarza się to regularnie czasem mogę włączyć go kilkukrotnie i jest ok.
Jak się wzbudzi to jedyne co pomaga to wymiana kompletu baterii na świeże.
Dziś jak wrócę z pracy postaram się nagrać jeszcze jeden film.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Golden Mask 5 plus wzbudza się

Post autor: ProScan »

A czy wykrywacz nie był ostatnio zmoczony, albo zawilgocony?
Tomasz88
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 24, 2019 8:06 am

Re: Golden Mask 5 plus wzbudza się

Post autor: Tomasz88 »

Ja używam tego wykrywacza od około miesiaca. Kupiłem go przez Internet jako używany (niestety). Sprzedający zapewniał że jest z nim wszystko ok i nie było nigdy problemów. U mnie nie był zamoczony ani zawilgocony A co działo się z nim wcześniej niestety nie wiem ale stan wizualny jest bardzo ładny wręcz jak nowy.
Próbowałem dziś nagrać nowy film jak się wzbudza ale za każdym razem przy włączone kamerze działał poprawnie.
ODPOWIEDZ