Witam!
Mam do Pana pytanie: czy mozna jakims cudem zmodernizowac tego Garrecik, aby wyposazyc go w dobrodziejstwo namierzania?
ACE 150 i pinpoint.
-
slawekdoman
- Posty: 36
- Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
- Lokalizacja: Płońsk
Re: ACE 150 i pinpoint.
Jedyny sposób - wymienić całą elektronikę i założyć nowy panel.
Raczej nieopłacalne.
Drugi sposób (lepszy). Sprzedać 150 i kupić 250.
proscan
Raczej nieopłacalne.
Drugi sposób (lepszy). Sprzedać 150 i kupić 250.
proscan
-
slawekdoman
- Posty: 36
- Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
- Lokalizacja: Płońsk
Re: ACE 150 i pinpoint.
Dziekuje pieknie!
Jestem wlascicielem tego wykrywacza dopiero od kilku godzin, sprawdze go w terenie i dopiero podejme decyzje. Ponoc mozna nauczyc sie dokladnego namierzania bez pinponita. Zobaczymy!
Jestem wlascicielem tego wykrywacza dopiero od kilku godzin, sprawdze go w terenie i dopiero podejme decyzje. Ponoc mozna nauczyc sie dokladnego namierzania bez pinponita. Zobaczymy!
Re: ACE 150 i pinpoint.
Powodzenia zatem
proscan
proscan