ACE 150 i pinpoint.

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

ACE 150 i pinpoint.

Post autor: slawekdoman »

Witam!
Mam do Pana pytanie: czy mozna jakims cudem zmodernizowac tego Garrecik, aby wyposazyc go w dobrodziejstwo namierzania?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ACE 150 i pinpoint.

Post autor: ProScan »

Jedyny sposób - wymienić całą elektronikę i założyć nowy panel.

Raczej nieopłacalne.

Drugi sposób (lepszy). Sprzedać 150 i kupić 250.

:pa

proscan
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: ACE 150 i pinpoint.

Post autor: slawekdoman »

Dziekuje pieknie!
Jestem wlascicielem tego wykrywacza dopiero od kilku godzin, sprawdze go w terenie i dopiero podejme decyzje. Ponoc mozna nauczyc sie dokladnego namierzania bez pinponita. Zobaczymy!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ACE 150 i pinpoint.

Post autor: ProScan »

Powodzenia zatem

:1

proscan
ODPOWIEDZ