Ustawienia Fishera CZ-5

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
kocur
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 5:08 pm

Ustawienia Fishera CZ-5

Post autor: kocur »

Witam !

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem tego sprżetu. Przesiadłem się na niego ze Smętka - więc jeszcze ni moge dojść do siebie. :D Zdaję sobie sprawę, że są to dwa różne wykrywacze i zasada działania jest zupełnie odmienna. Ja jednak nastawiam sie głównie na kolorową drobnicę ale militarką też nie pogardzę. OK moje pytanie sprowadza się do tego, że zauważyłem że na dyskryminacji łapie większą stal zakopaną głębiej. Jakich ustawień mogę użyć aby łapał mi np bagnet na 30 cm ? bo co do monetek to nie ma problemu... Jak to w ogóle działa - czy im płycej tym nie "widzi bardziej " ?

pozdrawiam !
kocur
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 5:08 pm

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Post autor: kocur »

Dzięki za lawinę postów - ale bez łachy. Poradziłem sobie sam.
Wziąłem pare blaszek różnych metali i pojechałem w teren sprawdzić.

Dziękuje i pozdrawiam - kocur ! :|
duff
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 26, 2005 12:18 pm
Lokalizacja: znad Bzury

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Post autor: duff »

witam,
chyba Pan Piotr pojechał na urlop :) Mój wątek też bez odpowiedzi jak narazie :D
pzdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Post autor: ProScan »

Odpowiadam w niedziele, bo cały tydzień byłem na delegacji.

Nie jestem wstanie odpowiadać na wszystkie pytania, a na pewno nie w dowolnie krótkim czasie. Metoda - "sprawdzę sam" jest najlepsza.

CZ jest wyjątkowo prostym do obsługi wykrywaczem. Moim zdaniem na bagnety należy włączyć funkcję AUTO TUNE i dobrze dostroić do gruntu. Tyle.

powodzenia

proscan
kocur
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 5:08 pm

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Post autor: kocur »

Dzięki !

Rzeczywiście jest prosty w obsłudze. Już go w miare ogarnąłęm - pozdrawiam - kocur [/img]
ODPOWIEDZ