Spodkałem się z takim określeniem wykrywacza -"Orzełek"
Czy to jest nazwa ,model ,czy jakaś ksywka dopasowana do jakiegoś bardziej osobliwego detektora?
pozdr.
Wykrywacz Orzełek - co to jest ?
Re: Wykrywacz Orzełek - co to jest ?
Witam
Zapewne hodzi o model Eagle Whites'a, zdaje się że poprzednik XLT. Gdybym sie mylił to proscan zapewne mnie poprawi.
Pozdrawiam
Zapewne hodzi o model Eagle Whites'a, zdaje się że poprzednik XLT. Gdybym sie mylił to proscan zapewne mnie poprawi.
Pozdrawiam
Re: Wykrywacz Orzełek - co to jest ?
Tak Folwar, masz zapewne rację. Chodzi raczej o Eagle Spectrum, chociaż były jeszcze starsze Orły (ang. Eagle)
Nazwa ta niestety mi sie nie podoba i wolę już wymawiać IGL, jak w oryginale, zdając sobie sprawę, że nie jest to łatwe słowo dla Polaka (czasami słyszę np. LIDL
).
Orzełki, mikserki i inne podobne zdrobnienia działają na mnie odpychająco
Osobiście używam takiego rozróżnienia:
- Eagle (dla starszych Orłów)
- Spectrum (dla modeli Eagle Spectrum - poprzednika XLT)
- XLT (dla modelu Spectrum XLT)
proscan
Nazwa ta niestety mi sie nie podoba i wolę już wymawiać IGL, jak w oryginale, zdając sobie sprawę, że nie jest to łatwe słowo dla Polaka (czasami słyszę np. LIDL
Orzełki, mikserki i inne podobne zdrobnienia działają na mnie odpychająco
Osobiście używam takiego rozróżnienia:
- Eagle (dla starszych Orłów)
- Spectrum (dla modeli Eagle Spectrum - poprzednika XLT)
- XLT (dla modelu Spectrum XLT)
proscan