"proscan" PI

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

"proscan" PI

Post autor: Zapytanie_email »

Witam serdecznie. Gdzieś na necie znalazłem projekt pana wykrywacza chodzi mi o Proscan PI. Mam pytanie. Jaki jest koszt około cześci aby złozyć ten wykrywacz i czy warto go składać Prosze o szczera odpowiedz. Zainteresowałem sie tym wykrywaczem bo jestem poczatkujacy i w elektronice troszke mniej niz zielony :0 Tak wiec chciałbym złozyć cos sam w 100 % SAM. Pozdro prosze o odpowiedz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: "proscan" PI

Post autor: ProScan »

Witam,

projekt pana wykrywacza chodzi mi o Proscan PI


Dementuję - nie mam z nim nic wspólnego, oprócz tego że zamieściłem ten schemat klona sandanksa na swojej stronie. Było to w czasach, gdy żadnego schematu Pi w necie nie można było uświadczyć. Na dniach go z resztą usunę.

jest koszt około cześci aby złozyć ten wykrywacz


Nie wiem. Sądzę że kilkanaście zł.

czy warto go składać Proszę o szczera odpowiedz


To zależy. Dobrze zrobiony może mieć zadawalające osiągi.

Zainteresowałem sie tym wykrywaczem bo jestem poczatkujacy i w elektronice troszke mniej niz zielony


W takim razie odradzam, bo trzeba troszkę wiedzieć (lub chcieć się dowiedzieć) o elektronice, żeby go zrobić.

Tak wiec chciałbym złożyć cos sam w 100 % SAM.


Bez minimalnej znajomości elektroniki to nie będzie możliwe.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: "proscan" PI

Post autor: ProScan »

Od kilku lat co średnio pół roku dementuję jw.

Jest jesień, więc znowu dementi.

Zamieszczając schemat tego wykrywacza naraziłem się na ataki ze słomą w butach. Przejąłbym się gdyby pisały osoby poważne. Najbardziej spodobał mi się argument, że schematy PI w internecie można było zobaczyc w latach siedemdziesiątych (oczywiście internet wymyśliły tęgie mózgi z Puław i Hrubieszowa na wiele lat przed amerykaninami).

#-o

kto chce niech poczyta:

http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... c&start=20

I co? Zabawne, nie ?

:pa

proscan
ODPOWIEDZ