"proscan" PI
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
"proscan" PI
Witam serdecznie. Gdzieś na necie znalazłem projekt pana wykrywacza chodzi mi o Proscan PI. Mam pytanie. Jaki jest koszt około cześci aby złozyć ten wykrywacz i czy warto go składać Prosze o szczera odpowiedz. Zainteresowałem sie tym wykrywaczem bo jestem poczatkujacy i w elektronice troszke mniej niz zielony :0 Tak wiec chciałbym złozyć cos sam w 100 % SAM. Pozdro prosze o odpowiedz.
Re: "proscan" PI
Witam,
Dementuję - nie mam z nim nic wspólnego, oprócz tego że zamieściłem ten schemat klona sandanksa na swojej stronie. Było to w czasach, gdy żadnego schematu Pi w necie nie można było uświadczyć. Na dniach go z resztą usunę.
Nie wiem. Sądzę że kilkanaście zł.
To zależy. Dobrze zrobiony może mieć zadawalające osiągi.
W takim razie odradzam, bo trzeba troszkę wiedzieć (lub chcieć się dowiedzieć) o elektronice, żeby go zrobić.
Bez minimalnej znajomości elektroniki to nie będzie możliwe.
proscan
projekt pana wykrywacza chodzi mi o Proscan PI
Dementuję - nie mam z nim nic wspólnego, oprócz tego że zamieściłem ten schemat klona sandanksa na swojej stronie. Było to w czasach, gdy żadnego schematu Pi w necie nie można było uświadczyć. Na dniach go z resztą usunę.
jest koszt około cześci aby złozyć ten wykrywacz
Nie wiem. Sądzę że kilkanaście zł.
czy warto go składać Proszę o szczera odpowiedz
To zależy. Dobrze zrobiony może mieć zadawalające osiągi.
Zainteresowałem sie tym wykrywaczem bo jestem poczatkujacy i w elektronice troszke mniej niz zielony
W takim razie odradzam, bo trzeba troszkę wiedzieć (lub chcieć się dowiedzieć) o elektronice, żeby go zrobić.
Tak wiec chciałbym złożyć cos sam w 100 % SAM.
Bez minimalnej znajomości elektroniki to nie będzie możliwe.
proscan
Re: "proscan" PI
Od kilku lat co średnio pół roku dementuję jw.
Jest jesień, więc znowu dementi.
Zamieszczając schemat tego wykrywacza naraziłem się na ataki ze słomą w butach. Przejąłbym się gdyby pisały osoby poważne. Najbardziej spodobał mi się argument, że schematy PI w internecie można było zobaczyc w latach siedemdziesiątych (oczywiście internet wymyśliły tęgie mózgi z Puław i Hrubieszowa na wiele lat przed amerykaninami).
kto chce niech poczyta:
http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... c&start=20
I co? Zabawne, nie ?
proscan
Jest jesień, więc znowu dementi.
Zamieszczając schemat tego wykrywacza naraziłem się na ataki ze słomą w butach. Przejąłbym się gdyby pisały osoby poważne. Najbardziej spodobał mi się argument, że schematy PI w internecie można było zobaczyc w latach siedemdziesiątych (oczywiście internet wymyśliły tęgie mózgi z Puław i Hrubieszowa na wiele lat przed amerykaninami).
kto chce niech poczyta:
http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... c&start=20
I co? Zabawne, nie ?
proscan