Zakupiłem już X-70 w firmie Viking
Obsługa dość prosta, tylko mam mały problem z Treshold czyli sygnałem wiodącym, bo to dla mnie nowość.
Jak się zabrać za jego ustawienie (nie mam słuchawek - na razie)?
Czy raz ustawiony tak ma pozostać, czy zmieniając pole ustawiamy od nowa ?
I trzecie pytanie - czy podczas szukania mam go cały czas słyszeć (to znaczy czy sygnał dostarcza jakiś informacji czy należy opierać się na wskazaniach wyświetlacza ?
