Treshold w X-70

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

Treshold w X-70

Post autor: marmor »

Witaj ProScanie.
Zakupiłem już X-70 w firmie Viking =D>
Obsługa dość prosta, tylko mam mały problem z Treshold czyli sygnałem wiodącym, bo to dla mnie nowość.
Jak się zabrać za jego ustawienie (nie mam słuchawek - na razie)?
Czy raz ustawiony tak ma pozostać, czy zmieniając pole ustawiamy od nowa ?
I trzecie pytanie - czy podczas szukania mam go cały czas słyszeć (to znaczy czy sygnał dostarcza jakiś informacji czy należy opierać się na wskazaniach wyświetlacza ?
:-k
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Treshold w X-70

Post autor: ProScan »

Witam,

Ogólne zasady przedstawione są tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=428

Sygnał ma być ledwie słyszalny - jeśli nie jest, to należy to skorygować. I tego należy się trzymać.

znaczy czy sygnał dostarcza jakiś informacji czy należy opierać się na wskazaniach wyświetlacza ?


Zwykle jest tak, że wyświetlacz jest mniej czuły niż sam wykrywacz.

Doświadczeni poszukiwacze wiedzą co oznacza każde mruknięcie wykrywacza - to jednak przychdozi z czasem i doświadczeniem. Trudno o tym opowiedzieć na forum.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ