White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
Michał_R
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 17, 2006 6:27 pm
Lokalizacja: mazowsze

White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite

Post autor: Michał_R »

Witam

Mam pytanie jak wypada sovereign elite w porównaniu z 5900/6000 di pro sl?? tzn. w którym lepsza dyskryminacja i zasięgi??
Chodzi mi o poszukiwanie monet. O uniwersalnosci i ergonomi już wiem ;)


pzdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite

Post autor: ProScan »

Pytanie na które nie sposób dobrze odpowiedzieć.

Na monety brałbym Sovereigna, na militarkę i głębokie zakopy 5900/6000.

Najważniejsze w Sovie jest to, że nie trzeba pilnować dostrojenia do gruntu. Ma to wbudowane w zasadę działania.

Przy dobrym dostrojeniu w trybie GEB NORM 6000 może i ma większy zasięg w glebie, ale ten tryb do monet jest raczej nie za dobry.

Jakości dyskryminacji nie porównywałem. Chodzi o skuteczność w odrzucaniu żelaza ?

:pa

proscan
sOnar
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 13, 2007 2:52 am

Re: White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite

Post autor: sOnar »

Wątek pozornie zakończony ale mam pytanko co do Łajtsów...

szukając głębokich celów co by było najlepsze z tej trójcy?

Spectrum DFX, XLT czy MXT? Osobiście wacham się między dwoma pierwszymi bo częstotliwość MXT nie bardzo mi pasuje do głębokiego rycia...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite

Post autor: ProScan »

A co to jest głęboki cel ?

Głeboko leżąca moneta, czy głęboko leżący czołg ?

Po uszczegółowieniu, to proszę o nowy wątek.

[-(

proscan
ODPOWIEDZ