Próg czułości w Dukat 1

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
russ10
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 26, 2007 5:31 pm

Próg czułości w Dukat 1

Post autor: russ10 »

Witam
Od niedawna (właściwie od kilku dni) jestem właścicielem mojego pierwszego wykrywacza- Dukat 1.
Mam taki problem- jest w nim pokrętło oznaczone jako próg czułości. Podziałka jest na 10 pozycji Kiedy nastawiam na więcej niż 5 wykrywacz cały czas wydaje dźwięk jakby coś wykrył... czy tak powinno być?

Jeszcze jedno... na wortalu poszukiwania,pl spotkałem się z dość dobra jak na mój gust oceną pracy tego wykrywacza, ale jakie jest Wasze zdanie (jeżeli takowe posiadacie) nt takiego wykrywacza?

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Próg czułości w Dukat 1

Post autor: ProScan »

Ja tradycyjnie o polskim sprzęcie staram się nie wypowiadać.

Kontakt z polskimi producentami nie powinien stanowić problemu; bariera językowa nie istnieje, telefony coraz tańsze, jest email itd.

Na tym forum staram się pomagać ludziom, którzy mają problem z wykrywaczami zagranicznymi.

Tak więc proszę odwiedzić stronę: http://www.wykrywacze.com.pl/

Tam powinny być wszelkie namiary. Prosimy dać nam wszytkim znać jak się udał kontakt z producentem.

Właściciel wspomnianego wortalu sprzedaje wykrywacze firmy PEN, więc nic nie ujmując z góry rzetelności oceny której nie czytałem, radziłbym raczej szukać opinii u użytkowników którzy mieli i sprzedali ten (czy inny) wykrywacz.

Oczywiście jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego wykrywacza to gorąco zachęcam.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ