Strona 1 z 1

Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

: pt wrz 14, 2007 5:30 pm
autor: kudlaty
Jak w tytule, chodzi mi o jakieś ulepszenie elektroniki tak jak jest to możliwe w whites'ach? Druga sprawa jest bardziej przyziemna, chodzi mianowicie o podłokietnik z mocowaniem elektroniki, jest na to jakiś dobry patent?? W vikingu są oryginalne ale niestety bardzo drogie ca 250 zł.

Re: Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

: sob wrz 15, 2007 7:31 am
autor: kudlaty
na druga część mojego pytania znalazłem częściową odpowiedź tu:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=96. z resztą zwrócę się chyba na priv.

Re: Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

: sob wrz 15, 2007 11:12 pm
autor: ProScan
Odpowiadam z grubsza:

Nie robiłem prób z podciąganiem Muszkietera, więc nie wiem co się da z niego jeszcze wycisnąć. Osobiście nie lubię robić tego typu rzeczy.

Nie pamiętam też jak zrealizowne jest mocowanie (zwykle ta część nie przychodzi do mnie) i czy wymaga innego podłokietnika czy tylko specjalnego uchwytu.

Sam uchwyt jest relatywnie tani.

Prosze jeszce tutaj popatrzeć:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=185

:pa

proscan