Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?
Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?
Jak w tytule, chodzi mi o jakieś ulepszenie elektroniki tak jak jest to możliwe w whites'ach? Druga sprawa jest bardziej przyziemna, chodzi mianowicie o podłokietnik z mocowaniem elektroniki, jest na to jakiś dobry patent?? W vikingu są oryginalne ale niestety bardzo drogie ca 250 zł.
Re: Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?
na druga część mojego pytania znalazłem częściową odpowiedź tu:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=96. z resztą zwrócę się chyba na priv.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=96. z resztą zwrócę się chyba na priv.
Re: Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?
Odpowiadam z grubsza:
Nie robiłem prób z podciąganiem Muszkietera, więc nie wiem co się da z niego jeszcze wycisnąć. Osobiście nie lubię robić tego typu rzeczy.
Nie pamiętam też jak zrealizowne jest mocowanie (zwykle ta część nie przychodzi do mnie) i czy wymaga innego podłokietnika czy tylko specjalnego uchwytu.
Sam uchwyt jest relatywnie tani.
Prosze jeszce tutaj popatrzeć:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=185
proscan
Nie robiłem prób z podciąganiem Muszkietera, więc nie wiem co się da z niego jeszcze wycisnąć. Osobiście nie lubię robić tego typu rzeczy.
Nie pamiętam też jak zrealizowne jest mocowanie (zwykle ta część nie przychodzi do mnie) i czy wymaga innego podłokietnika czy tylko specjalnego uchwytu.
Sam uchwyt jest relatywnie tani.
Prosze jeszce tutaj popatrzeć:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=185
proscan