Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
kudlaty
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 5:08 pm

Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

Post autor: kudlaty »

Jak w tytule, chodzi mi o jakieś ulepszenie elektroniki tak jak jest to możliwe w whites'ach? Druga sprawa jest bardziej przyziemna, chodzi mianowicie o podłokietnik z mocowaniem elektroniki, jest na to jakiś dobry patent?? W vikingu są oryginalne ale niestety bardzo drogie ca 250 zł.
kudlaty
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 5:08 pm

Re: Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

Post autor: kudlaty »

na druga część mojego pytania znalazłem częściową odpowiedź tu:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=96. z resztą zwrócę się chyba na priv.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy jest jakaś możliwość modernizacji muszkietera?

Post autor: ProScan »

Odpowiadam z grubsza:

Nie robiłem prób z podciąganiem Muszkietera, więc nie wiem co się da z niego jeszcze wycisnąć. Osobiście nie lubię robić tego typu rzeczy.

Nie pamiętam też jak zrealizowne jest mocowanie (zwykle ta część nie przychodzi do mnie) i czy wymaga innego podłokietnika czy tylko specjalnego uchwytu.

Sam uchwyt jest relatywnie tani.

Prosze jeszce tutaj popatrzeć:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=185

:pa

proscan
ODPOWIEDZ