Wkładka (insert) wtyczki White's i inne

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Wkładka (insert) wtyczki White's i inne

Post autor: ProScan »

Witam,

Osoby posiadające Whitesa, Fishera, Garretta, Tesoro niech przyjrzą się jak wyglądają styki wtyczki (lub gniazdka) w ich wykrywaczach. Jeśli są pogięte, skorodowane, brudne to niech:

- wyczyszczą;
- rozważą wymianę wkładu (żeńskiego) jak na zdjęciu:

Obrazek

To ostanie oferuję w cenie 30zł.

:pa

proscan
mlody206
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 20, 2013 2:33 am

Re: Wkładka (insert) wtyczki White's i inne

Post autor: mlody206 »

Witam, chcial bym zamowic ten insert do dfxa.
Podaje dane do wysylki.

usuwam dane adresowe

Prosil bym o forme przesyki za pobraniem.
DZ góry dziekuje i pozdrawiam. mlody206
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wkładka (insert) wtyczki White's i inne

Post autor: ProScan »

OK - nadam dzisiaj - do kosztu elementu doliczam koszt przesyłki pobraniowej 15zł.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ