Zaczyna wariować dość szybko, po kilku minutach od włączenia. Czasem jednak przestaje i da radę z nim chodzić. A czy zawsze po takim samym czasie - w sumie to nie zwróciłem na to uwagi. Jak jutro pogoda pozwoli to zobaczę.
Niedawno zakupiłem dla mojego przyszłego szwagra używanego XLT. Oczywiście zgodnie z zapewnieniami sprzęt miał być całkowicie sprawny. To jest ten egzemplarz, w którym początkowo nie działały 3 linie wyświetlacza. Do chwili obecnej to już się nie powtórzyło.
Jest natomiast inny ...
Interesuje mnie, ile może kosztować wymiana przedniej części obudowy wyświetlacza (chodzi mi o tę część, na której znajduje się klawiatura membranowa i przezroczysta szybka). Jakiś niefachowiec obudowę tę otwierał i jeden z dwóch zatrzasków jest wyłamany, a drugi trzyma się na słowo honoru ...
Ja także nie muszę mieć nowej "końcówki". Gdyby jednak jakaś sztuka Ci się trafiła, proszę miej mnie Proscan na uwadze.
A ta osłona na cewkę to ile by kosztowała? Starszy typ, czyli rozumiem, że z profilu jest taka bardziej "kwadratowa"? (bo nowsza chyba bardziej podcięta). I czy pasują one na ...
Żeby nie zakładać nowego wątku, podłączam się do tego.
Również poszukuję tego elementu I dodatkowo osłony na sondę BM950.
Obydwa elementy mogą być używane.