Znaleziono 7 wyników

autor: beyo
pt lis 30, 2007 10:53 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dziwne zachowanie XLT
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7625

Re: Dziwne zachowanie XLT

Witam!

Wykrywacz nie trafił do ciebie Proscan, jeno sonda odeń ;-)
I faktycznie, wymiana kabla pomogła, do dziś działa bez zastrzeżeń :lol:

Pozdrawiam

Grzegorz
autor: beyo
pn kwie 09, 2007 9:23 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dziwne zachowanie XLT
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7625

Re: Dziwne zachowanie XLT

Oczywiście kabel chudy. Domyślam się, że to właśnie jego obwiniasz o całe zło
Ale jak wspomniałem, zmieniałem na 2 inne sondy i było podobnie.

otworzyłem dziś obudowę i mam następujące spostrzeżenia:

pierwsze primo: była juz kiedyś otwierana (brak kawałków piankowej uszczelki)

drugie ...
autor: beyo
ndz kwie 08, 2007 10:21 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dziwne zachowanie XLT
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7625

Re: Dziwne zachowanie XLT

Dzięki za zainteresowanie

Więc tak:

Zaczyna wariować dość szybko, po kilku minutach od włączenia. Czasem jednak przestaje i da radę z nim chodzić. A czy zawsze po takim samym czasie - w sumie to nie zwróciłem na to uwagi. Jak jutro pogoda pozwoli to zobaczę.

Sprzęt kupiony w kraju (były ...
autor: beyo
ndz kwie 08, 2007 9:17 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dziwne zachowanie XLT
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7625

Dziwne zachowanie XLT

Witaj Proscan!

Niedawno zakupiłem dla mojego przyszłego szwagra używanego XLT. Oczywiście zgodnie z zapewnieniami sprzęt miał być całkowicie sprawny. To jest ten egzemplarz, w którym początkowo nie działały 3 linie wyświetlacza. Do chwili obecnej to już się nie powtórzyło.
Jest natomiast inny ...
autor: beyo
pn sty 29, 2007 1:56 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: XLT Obudowa wyświetlacza (+ewentualna wymiana tego drugiego)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3085

XLT Obudowa wyświetlacza (+ewentualna wymiana tego drugiego)

Witam!

Interesuje mnie, ile może kosztować wymiana przedniej części obudowy wyświetlacza (chodzi mi o tę część, na której znajduje się klawiatura membranowa i przezroczysta szybka). Jakiś niefachowiec obudowę tę otwierał i jeden z dwóch zatrzasków jest wyłamany, a drugi trzyma się na słowo honoru ...
autor: beyo
wt sty 23, 2007 1:37 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10500

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Ja także nie muszę mieć nowej "końcówki". Gdyby jednak jakaś sztuka Ci się trafiła, proszę miej mnie Proscan na uwadze.
A ta osłona na cewkę to ile by kosztowała? Starszy typ, czyli rozumiem, że z profilu jest taka bardziej "kwadratowa"? (bo nowsza chyba bardziej podcięta). I czy pasują one na ...
autor: beyo
śr sty 17, 2007 12:59 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10500

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Witam!

Żeby nie zakładać nowego wątku, podłączam się do tego.
Również poszukuję tego elementu :(
I dodatkowo osłony na sondę BM950.
Obydwa elementy mogą być używane.