Znaleziono 5 wyników
- sob lut 25, 2006 3:09 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja obsługi Explorer XS
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 4024
Instrukcja obsługi Explorer XS
Witam Serdecznie. Kupilem w USA urzywany model Minelab Explorer XS. Chcialbym kupic do niego instrukcje. Czy istnieje mozliwosc przeslania do USA(moze w wersji PDF) ? Zaplate moge zrealizowac przelewem na konto. Pozdrawiam
- sob lut 11, 2006 12:02 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3868
Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam
- czw lut 09, 2006 2:45 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3868
Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Mam jeszcze jedno pytanie. Jaka jest roznica pomiedzy Explorerem XS a Explorerem II
.Moge kupic XS-a z wieloma dodatkami w dobrej cenie. Jescze raz dziekuje za poswiecenie czasu
- czw lut 09, 2006 2:38 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4907
Uniwersalne...
Witam. Mysle o czyms uniwersalnym. Monety, bizuteria i militaria...
. Wiem ze to nielatwe. Jestem laikiem w tym temacie a chce kupic cos naprawde dobrego. Po powrocie napewno bede w kontakcie. Bede potrzebowal kupic instrukcje w j. polskim...no i napewno dobrej rady. Dzieki za informacje
- śr lut 08, 2006 11:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4907
Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Witam Serdecznie. Jestem do konca tego roku w USA i jak bede wracal do Gdanska planuje zakup dobrego detektora metalu. Mam tylko dylemat ktory z nich wybrac Wyzej wymienione firmy popzrysylaly mi katalogi i plyty DVD...ale to tylko teoria. Z zawodu jestem informatykiem dlatego nie bije sie sprzetu ...