Znaleziono 5 wyników

autor: maxcom
sob lut 25, 2006 3:09 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Instrukcja obsługi Explorer XS
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 4024

Instrukcja obsługi Explorer XS

Witam Serdecznie. Kupilem w USA urzywany model Minelab Explorer XS. Chcialbym kupic do niego instrukcje. Czy istnieje mozliwosc przeslania do USA(moze w wersji PDF) ? Zaplate moge zrealizowac przelewem na konto. Pozdrawiam
autor: maxcom
sob lut 11, 2006 12:02 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3868

Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam
autor: maxcom
czw lut 09, 2006 2:45 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3868

Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Mam jeszcze jedno pytanie. Jaka jest roznica pomiedzy Explorerem XS a Explorerem II :?: .Moge kupic XS-a z wieloma dodatkami w dobrej cenie. Jescze raz dziekuje za poswiecenie czasu
autor: maxcom
czw lut 09, 2006 2:38 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4907

Uniwersalne...

Witam. Mysle o czyms uniwersalnym. Monety, bizuteria i militaria... :) . Wiem ze to nielatwe. Jestem laikiem w tym temacie a chce kupic cos naprawde dobrego. Po powrocie napewno bede w kontakcie. Bede potrzebowal kupic instrukcje w j. polskim...no i napewno dobrej rady. Dzieki za informacje
autor: maxcom
śr lut 08, 2006 11:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4907

Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500

Witam Serdecznie. Jestem do konca tego roku w USA i jak bede wracal do Gdanska planuje zakup dobrego detektora metalu. Mam tylko dylemat ktory z nich wybrac Wyzej wymienione firmy popzrysylaly mi katalogi i plyty DVD...ale to tylko teoria. Z zawodu jestem informatykiem dlatego nie bije sie sprzetu ...