Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Witam Serdecznie. Jestem do konca tego roku w USA i jak bede wracal do Gdanska planuje zakup dobrego detektora metalu. Mam tylko dylemat ktory z nich wybrac
Wyzej wymienione firmy popzrysylaly mi katalogi i plyty DVD...ale to tylko teoria. Z zawodu jestem informatykiem dlatego nie bije sie sprzetu bogatego w duzo funkcji
. Prosze o pomoc. Dzieki za wszelkie informacje. Pozdrawiam
Re: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Pytanie zasadnicze:
- do jakiego rodzaju poszukiwań ?
proscan
- do jakiego rodzaju poszukiwań ?
proscan
Uniwersalne...
Witam. Mysle o czyms uniwersalnym. Monety, bizuteria i militaria...
. Wiem ze to nielatwe. Jestem laikiem w tym temacie a chce kupic cos naprawde dobrego. Po powrocie napewno bede w kontakcie. Bede potrzebowal kupic instrukcje w j. polskim...no i napewno dobrej rady. Dzieki za informacje
Re: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500
Uniwersalny, dla osoby która nie boi się mnogości nastaw, to z tej trójki raczej XLT.
proscan
proscan